Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Zencefilli Çikolata Topları Tarifi

Zencefilli Çikolata Topları Tarifi

Zencefilin faydalarını duymayan kalmadı. Enfes bitter çikolata ile birleşince çocuklarınıza minik bir alıştırmalık, size de çayınıza eşlik edecek enfes toplar...

KAÇ KİŞİLİK

10 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

10 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaZencefilli Çikolata Topları Tarifi İçin Malzemeler

 • 200 ml. krema
 • 300 gram bitter çikolata
 • 25 gram margarin
 • 1 tatlı kaşığı toz zencefil
 • 1 tatlı kaşığı tarçın
 • 40 gram ufalanmış bisküvi
 • 40 gram hindistan cevizi
 • Zencefilli Çikolata Topları Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Margarinimizi tencereye alıp eritiyoruz.

  2. Çiğ kremamızı ilave edip sıvılaşıncaya kadar karıştırıyoruz.

  3. Bitter çikolatalarımızı ilave edip kısık ateşte özleşinceye kadar karıştıyoruz.

  4. Zencefil ve tarçın tozlarını ilave edip hafif baloncuklar çıkınca kapatıyoruz.

  5. Buzdolabının soğutucu kısmına atmak üzere başka kaba aktarıyoruz. 45 dakika kıvam iyice koyulaşıncaya kadar bekletelim.

  6. Karışımımızdan ufak toplar yaparak şekil veriyoruz. İsteğe bağlı içine ufak süprızler saklayabiliriz. (Kuru meyveler, drajler, badem, kayısı bademi, hindistan cevizi...) Dışını bisküvi ile kapatıyoruz.  Buzdolabında bekletebilirsiniz. Afiyet olsun.

  Zencefilli Çikolata Topları Tarifinin Servis Önerisi

  Drajeler, kuru meyve ve yemişlerle lezzetlendirebilirsiniz.  Zencefilli Çikolata Topları Tarifi

  Ayrılmadan önce Zencefilli Çikolata Topları Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Zencefilli Çikolata Topları Tarifi Zencefilli Çikolata Topları Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Zencefilli Çikolata Topları Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Zencefilli Çikolata Topları Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Zencefilli Çikolata Topları Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Zencefilli Çikolata Topları Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Zencefilli Çikolata Topları Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Zencefilli Çikolata Topları Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Zencefilli Çikolata Topları Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Zencefilli Çikolata Topları Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Zencefilli Çikolata Topları Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Zencefilli Çikolata Topları Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Zencefilli Çikolata Topları Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Zencefilli Çikolata Topları Tarifi istediğinde yeme, Zencefilli Çikolata Topları Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Zencefilli Çikolata Topları Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Zencefilli Çikolata Topları Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Zencefilli Çikolata Topları Tarifi Zencefilli Çikolata Topları Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Zencefilli Çikolata Topları Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Zencefilli Çikolata Topları Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Zencefilli Çikolata Topları Tarifi

  “Yeterince Zencefilli Çikolata Topları Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Zencefilli Çikolata Topları Tarifi Zencefilli Çikolata Topları Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Zencefilli Çikolata Topları Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Zencefilli Çikolata Topları Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Zencefilli Çikolata Topları Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Zencefilli Çikolata Topları Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Zencefilli Çikolata Topları Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Zencefilli Çikolata Topları Tarifi Zencefilli Çikolata Topları Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Zencefilli Çikolata Topları Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Zencefilli Çikolata Topları Tarifi ister. Zencefilli Çikolata Topları Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Zencefilli Çikolata Topları Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Zencefilli Çikolata Topları Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?