Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi

Kim demiş tatlı krizlerini bol kalorili tatlılardan başka hiçbir tatlı çözemez diye? Karşınızda unsuz, pişmeyen bir tatlı: Yumurtasız çikolatalı mus! Üstelik bu mus`un çok gizemli bir malzemesi var. Kulaklarınıza inanın, gördüklerinize hiç şaşırmayın. Bu gizli malzeme avokado! Avokado deyince belki şaşırmış olabilirsiniz. Genelde salatalarda tükettiğimiz avokado, bir tatlının neredeyse ana malzemesi. Ama avokadonun tadı nötr bir tat olduğundan dolayı, ekleyeceğiniz herhangi bir aroma, onu o tarife ait yapacaktır.
Bu tarifte ona bitter çikolata eşlik ediyor. Yumurta, yağ, un kullanılmadan hazırlanan muhteşem bir tatlıya dönüşüyor. ``Tadı nasıl olur ki acaba?`` dediğinizi duyar gibiyiz. Arkanıza yaslanın ve aşağıya bıraktığımız videoyu keyifle izleyin. Sonra gelsin avokadolar, yapılsın şekersiz muslar

KAÇ KİŞİLİK

2 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaYumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi İçin Malzemeler

 • 3 adet avokado
 • 3 yemek kaşığı kakao
 • 1 paket vanilin
 • 1/2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay bardağı süt
 • 80 gram eritilmiş bitter çikolata
 • Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Bitter çikolatayı benmari usulü eritin.

  2. Bir mikser kabında veya derin bir kapta, avokado, kakao, vanilin, tuz ve sütü iyice ezin ve karıştırın.

  3. Tüm malzemeler birbirine karışıp kahverengi rengini aldığında, eritilmiş çikolatayı ekleyin.

  4. Bir kez daha tüm malzemeleri karıştırdıktan sonra üzerine streç film çekip 1 saat buzdolabında bekletin.

  5. Servis ederken porsiyonlara ayırın ve üzerini rendelenmiş çikolata ve krem şantiyle servis edebilirsiniz.  Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi

  Ayrılmadan önce Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi istediğinde yeme, Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi

  “Yeterince Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi ister. Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Yumurtasız Çikolatalı Mus Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?