Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi

Şimdi bir waffle olsa mesela. Şöyle mis kokulu, dışı kıtır kıtır, içi yumuşacık, üzeri bol çikolatayla kaplı, çeşit çeşit meyvelerle, çerezlerle süslü… Evet tam da hayal ettiğimiz gibi olsa çok güzel olurdu. Peki ya yedikten sonrası?
Şimdi hayallerimizi yavaşça bir kenara bırakıyoruz ve en yulaflısından, en muzlusundan, en şekersizinden masum bir waffle hazırlıyoruz kendimize. Dilersek bal ve meyvelerle süslüyoruz, dilersek de şekeri azaltılmış bitter çikolata eritiyoruz üzerine. Sonrası huzur, sonrası mutluluk...

KAÇ KİŞİLİK

2 adet

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaYulaflı Muzlu Waffle Tarifi İçin Malzemeler

 • 1 adet olgun muz
 • 5 yemek kaşığı yulaf unu
 • 1 adet yumurta
 • 1 çay kaşığı kabartma tozu
 • 1 yemek kaşığı kakao
 • 1 yemek kaşığı bal
 • Yulaflı Muzlu Waffle Tarifinin Püf Noktası

  Dilerseniz waffle hamurunuzun içine biraz daha bal ve vanilya özütü ilave edebilirsiniz. Bu şekilde daha tatlı olacaktır.

  Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Kullanacağınız waffle makinesi ya da tost makinesini ısıtın.

  2. Tüm malzemeleri blenderden geçirin.

  3. Waffle hamurunu makineye dökerek güzelce yayın.

  4. Kenarları kızarıncaya kadar pişirin.

  5. Üzerini çikolata sosu ve çeşitli meyvelerle süsleyerek ya da süzme balla afiyetle tüketin.  Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi

  Ayrılmadan önce Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Yulaflı Muzlu Waffle Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Yulaflı Muzlu Waffle Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi istediğinde yeme, Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi

  “Yeterince Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi ister. Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Yulaflı Muzlu Waffle Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?