Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi

Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi

Yeni yılın simgesidir zencefilli kurabiyeler. Tıpkı çam ağacı gibi. Eh öyleyse bu iki güzelliği birleştirsek ve nefis bir çam ağacı kurabiye hazırlasak nasıl olur dedik ve bunu nefis bir video tarif olarak sizinle paylaştık.
Yeni yılın bize sağlık, mutluluk, huzur ve barış dolu bir ortam getirmesi dilekleriyle, ağzımızın tadı bol olsun niyetiyle bu kurabiyeyi pek güzel şekillendirdik.
Biz süslemek için hazır pasta süsü (sprinkle) ve icing kullandık. Siz dilerseniz 1 yumurta beyazını 1 su bardağı pudra şekeriyle çırparak bir de gönlünüze göre renklendirerek kendi royal icing`inizi hazırlayabilirsiniz.
Çok çok mutlu bir sene olsun.

KAÇ KİŞİLİK

1 adet

HAZIRLAMA SÜRESİ

45 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

7 dakikaYılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi İçin Malzemeler

 • 2,5 su bardağı un
 • 1/2 su bardağı pudra şekeri
 • 1 yemek kaşığı bal
 • 125 gram tereyağı
 • 1 paket kabartma tozu
 • 1 tatlı kaşığı tarçın
 • 1 çay kaşığı toz zencefil
 • 1 yemek kaşığı pasta süsü (çam ağacını süsleyeceğiniz renklerde)
 • 1 tüp hazır yeşil renkli icing
 • Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifinin Püf Noktası

  Kurabiye hamurunuzu buzdolabında dinlendirmek kolayca incelmesine yardımcı olacaktır.

  Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Unu geniş bir kaba eleyin.

  2. Tereyağını unla iyice karıştırın. Diğer malzemeleri ilave edin ve katlayarak yoğurun.

  3. Homojen bir kıvama gelen hamuru streç filme sarın ve buzdolabında 30 dk dinlendirin.

  4. Fırını 160 dereceye ayarlayın.

  5. Birbirinin içine geçebilir 10 adet yıldız şeklindeki kurabiye kalıbınızı hazırlayın (Ölçüleri tamamen size kalmıştır, biz standart kalıpları kullandık).

  6. Hamuru iki yağlı kağıt arasında inceltin.

  7. Düzgünce kalıplarla porsiyonlayın ve düzgünce yağlı kağıt serili fırın tepsisine alın.

  8. Fırında fazla renk almadan 7-8 dakika pişirin. Şekil vermek için iyice soğumasını bekleyin.

  9. Soğuyan kurabiyelerinizin en büyük olanını alın ve uçlarını dilediğiniz gibi hazır icing ile süsleyin. Kurabiyenin ortasına da bu icingden ilave edin ve bu işlemi katlarınız bitane kadar yapın. En son renkli pasta süsleriyle süsleyin ve işte hazır.

  Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifinin Servis Önerisi

  Dilerseniz kurabiyelerin ortasına bal sürerek, tamamlanınca sadece pudra şekeri serperek servis edebilirsiniz.  Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi

  Ayrılmadan önce Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi istediğinde yeme, Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi

  “Yeterince Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi ister. Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?