Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Vinaigrette Sos Tarifi

Vinegretin (Fr. Vinaigrette) güzelliği basitliğinde yatar. Bir kasede zeytinyağı, sirke ve tuzu çırpar, biraz tuz ve karabiber eklersin ve salatan dile gelir, marul yaprakları şarkılar söyler. Ve yapmak için mutfaktaki en basit malzemeler dışında hiçbir şeye ihtiyaç duymazsın. Salatan artık klasını konuşturmana hazırdır.
Tarife geçmeden önce, tariften sonrası için notlar aşağıda.
Daha Fazlası:

Orijinal tarifteki yağı 2 yemek kaşığı arttırıp bir doğranmış arpacık soğanı ve 1 tatlı kaşığı hardal eklersek daha zengin bir vinegret elde ederiz.
Orijinal tarife 1-2 yemek kaşığı mayonez ya da yoğurt eklersek kremamsı bir vinegretimiz olur.
Orijinal tarife 1 yemek kaşığı bal, 2 yemek kaşığı taze fesleğen ve 1 diş sarımsak atarsak, yumuşak tarafı da olan kompleks lezzetli bir başka vinegretimiz olur.
Basit üzüm ya da elma sirkesini balzamik sirke ya da beyaz üzüm sirkesi ile de değiştirebiliriz. Vinegret tekniğini kaptıysanız, malzemeler sizin çeşitli taktikler ve tarifler ortaya koymanızı ve içinizdeki guruyu açığa çıkarmanızı sağlar. Sizin için doğru tadları bulmak için, tekniği öğrenin ve denemekten korkmayın.

KAÇ KİŞİLİK

0 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaVinaigrette Sos Tarifi İçin Malzemeler

 • 2 yemek kaşığı sirke
 • 3 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 1/2 çay kaşığı tuz
 • 1/2 çay kaşığı karabiber
 • Vinaigrette Sos Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Bir kaseye tüm malzemeleri koyun.

  2. İyice birbirine geçip renk değiştirene kadar çatal yardımıyla çırpın.

  3. Salatanın üzerinde gezdirin ve lezzetiyle alkışları toplayın. Dolapta ağzı kapalı olarak 3 gün gider.  Vinaigrette Sos Tarifi

  Ayrılmadan önce Vinaigrette Sos Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Vinaigrette Sos Tarifi Vinaigrette Sos Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Vinaigrette Sos Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Vinaigrette Sos Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Vinaigrette Sos Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Vinaigrette Sos Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Vinaigrette Sos Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Vinaigrette Sos Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Vinaigrette Sos Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Vinaigrette Sos Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Vinaigrette Sos Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Vinaigrette Sos Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Vinaigrette Sos Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Vinaigrette Sos Tarifi istediğinde yeme, Vinaigrette Sos Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Vinaigrette Sos Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Vinaigrette Sos Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Vinaigrette Sos Tarifi Vinaigrette Sos Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Vinaigrette Sos Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Vinaigrette Sos Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Vinaigrette Sos Tarifi

  “Yeterince Vinaigrette Sos Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Vinaigrette Sos Tarifi Vinaigrette Sos Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Vinaigrette Sos Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Vinaigrette Sos Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Vinaigrette Sos Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Vinaigrette Sos Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Vinaigrette Sos Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Vinaigrette Sos Tarifi Vinaigrette Sos Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Vinaigrette Sos Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Vinaigrette Sos Tarifi ister. Vinaigrette Sos Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Vinaigrette Sos Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Vinaigrette Sos Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?