Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Unsuz Kek Tarifi

Sufle tadında nefis bir kek düşünün... İç kısmı hafif nemli ve bol çikolatalı! Un kullanmadan, dört malzeme ile yapabileceğiniz müthiş bir unsuz kek tarifimiz var. Çay saatlerinin, yemek sonrası tatlı keyfinin aranılan tarifi olmaya aday bu tatlıyı herkes çok sevecek.
Malzemelerinin içerisine dilerseniz fındık, ceviz, badem gibi yemişler ekleyerek tadını zenginleştirebilirsiniz. Ayrıca hava almadan saklarsanız, ertesi gün de ıslaklığını koruyacaktır. Severek tüketeceğiniz unsuz kekin yanına bir fincan kahve alın veya güzel bir çay demleyin. Arkanıza yaslanın ve bu anın keyfini çıkarın. Şimdiden afiyet olsun

KAÇ KİŞİLİK

6 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

15 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

30 dakikaUnsuz Kek Tarifi İçin Malzemeler

 • 3 adet yumurta
 • 1 su bardağı esmer şeker
 • 200 gram bitter çikolata
 • 200 ml. krema
 • Unsuz Kek Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Bitter çikolatayı küçük parçalara bölerek benmari usulü eritin.

  2. Eriyen çikolataların üzerine krema ekleyip karıştırın.

  3. Pürüzsüz bir kıvam alan çikolata ve krema karışımını ocaktan alıp, ılımaya bırakın.

  4. Yumurta ve toz şekeri mikser yardımıyla kar gibi olana kadar çırpın.

  5. Soğuyan krema ve çikolata karışımına, kar gibi olan yumurta karışımını azar azar ilave edin ve alttan üste doğru karıştırarak yumurtalı karışımı yedirin.

  6. Yağlı kağıt serilmiş ve yağlanmış kelepçeli kalıba karışımı dökün.

  7. Önceden ısıtılmış 190 derece fırında kontrollü olarak 25-30 dakika pişirin.  Unsuz Kek Tarifi

  Ayrılmadan önce Unsuz Kek Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Unsuz Kek Tarifi Unsuz Kek Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Unsuz Kek Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Unsuz Kek Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Unsuz Kek Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Unsuz Kek Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Unsuz Kek Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Unsuz Kek Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Unsuz Kek Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Unsuz Kek Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Unsuz Kek Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Unsuz Kek Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Unsuz Kek Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Unsuz Kek Tarifi istediğinde yeme, Unsuz Kek Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Unsuz Kek Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Unsuz Kek Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Unsuz Kek Tarifi Unsuz Kek Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Unsuz Kek Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Unsuz Kek Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Unsuz Kek Tarifi

  “Yeterince Unsuz Kek Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Unsuz Kek Tarifi Unsuz Kek Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Unsuz Kek Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Unsuz Kek Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Unsuz Kek Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Unsuz Kek Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Unsuz Kek Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Unsuz Kek Tarifi Unsuz Kek Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Unsuz Kek Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Unsuz Kek Tarifi ister. Unsuz Kek Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Unsuz Kek Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Unsuz Kek Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?