Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Üç Peynirli Ekmek Tarifi

Görkemli bir kahvaltılık tarifi o. Bayatlamak üzere olan yuvarlak ya da dikdörtgen bir ekmeğin başına gelebilecek en güzel şey. Kaşar, mozzarella ve cheddar peynirlerinden nasibini fazlasıyla alan sıcak bir atıştırmalık üç peynirli ekmek tarifi. Enine ve boyuna kesikler atıldığında çubuk şeklini alan ekmek dilimlerinin arasına bolca tereyağı sürülüyor, üç peynir karışımı serpiliyor. Sonrasında fırınlanıp sıcağı sıcağına yeniyor. Sofrada kendine yer bulan diğer kahvaltılıkların boynu bükük kalıyor. Fırında hazırlanan peynirli ekmek iştahları kabartıyor.
Bu hafta sonu kahvaltınıza onu da çağırmak istersiniz belki, kim bilir? Afiyet olsun.

KAÇ KİŞİLİK

5 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

20 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

30 dakikaÜç Peynirli Ekmek Tarifi İçin Malzemeler

 • 1 adet yuvarlak köy ekmeği (ya da bir somun ekmek)
 • 50 gram tereyağı
 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 3 diş sarımsak
 • 1/4 demet maydanoz
 • 1/2 tatlı kaşığı hardal
 • 1 çay kaşığı taze çekilmiş tane karabiber
 • Peynir karışımı için

 • 1 su bardağı rendelenmiş kaşar peyniri
 • 1/2 su bardağı rendelenmiş mozzarella peyniri
 • 1/2 su bardağı rendelenmiş cheddar peyniri
 • Servisi için

 • 4 dal çok küçük doğranmış frenk soğanı (arzuya göre yeşi
 • 1 tatlı kaşığı haşhaş tohumu
 • Üç Peynirli Ekmek Tarifinin Püf Noktası

  İri çubuklar halini alan ekmek dilimlerini taban kısmına doğru kesmemeye, tamamen dilimlememeye dikkat edin.

  Üç Peynirli Ekmek Tarifinin Pişirme Önerisi

  Hazırladığınız tereyağı karışımına arzu ettiğiniz kuru ve taze baharatları ekleyebilirsiniz.

  Üç Peynirli Ekmek Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Gevrek kabuklu yuvarlak köy ekmeğini mutfak tezgahı üzerine alın. Ekmeği enine ve boyuna kesin. Bıçağı, ekmeğin taban kısmına tamamen indirmemeye dikkat edin.

  2. Küçük parçalar halinde doğradığınız sarımsakları arzuya göre çok az miktarda tuz ilavesiyle havanda dövün. Ayıklanmış maydanoz yapraklarını incecik kıyın.

  3. Oda sıcaklığında beklettiğiniz tereyağını geniş bir servis kasesine alın. Zeytinyağı, incecik kıyılmış maydanoz, hardal, sarımsak ve taze çekilmiş tane karabiber ilavesiyle karıştırın.

  4. Hazırladığınız yağlı karışımı ekmek dilimlerinin boşluk kısımlarına bolca sürün. Rendelenmiş peynirleri küçük bir kapta karıştırıp ara kısımlara serpiştirin, arzuya göre dilimler halinde ekleyin.

  5. Hazırladığınız üç peynirli ekmeği, alüminyum folyonun parlak yüzeyi dış kısımda kalacak şekilde sıkıca sarın.

  6. Önceden ısıtılmış 180 derece fırında 20-25 dakika kadar pişirin. Peynirler tamamen eridiğinde folyoyu açıp 5 dakika kadar üzerinin de kızarmasını sağlayın.

  7. Küçük küçük doğranmış frenk soğanı ve haşhaş tohumları ile süsleyip sıcak olarak bekletmeden servis edin.  Üç Peynirli Ekmek Tarifi

  Ayrılmadan önce Üç Peynirli Ekmek Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Üç Peynirli Ekmek Tarifi Üç Peynirli Ekmek Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Üç Peynirli Ekmek Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Üç Peynirli Ekmek Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Üç Peynirli Ekmek Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Üç Peynirli Ekmek Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Üç Peynirli Ekmek Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Üç Peynirli Ekmek Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Üç Peynirli Ekmek Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Üç Peynirli Ekmek Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Üç Peynirli Ekmek Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Üç Peynirli Ekmek Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Üç Peynirli Ekmek Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Üç Peynirli Ekmek Tarifi istediğinde yeme, Üç Peynirli Ekmek Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Üç Peynirli Ekmek Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Üç Peynirli Ekmek Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Üç Peynirli Ekmek Tarifi Üç Peynirli Ekmek Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Üç Peynirli Ekmek Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Üç Peynirli Ekmek Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Üç Peynirli Ekmek Tarifi

  “Yeterince Üç Peynirli Ekmek Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Üç Peynirli Ekmek Tarifi Üç Peynirli Ekmek Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Üç Peynirli Ekmek Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Üç Peynirli Ekmek Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Üç Peynirli Ekmek Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Üç Peynirli Ekmek Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Üç Peynirli Ekmek Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Üç Peynirli Ekmek Tarifi Üç Peynirli Ekmek Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Üç Peynirli Ekmek Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Üç Peynirli Ekmek Tarifi ister. Üç Peynirli Ekmek Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Üç Peynirli Ekmek Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Üç Peynirli Ekmek Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?