Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi

Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi

Sacda taptaze yufka ile pişmiş gözlemelere hepimiz bayılıyoruz! Ispanaklı, kıymalı, peynirli, patatesli... Her damak zevkine hitap eden gözlemeyi artık evde yapmak da mümkün!
Tost makinesinde de tıpkı sacda pişmiş gibi çıtırlığı elde edebilirsiniz, üstelik 10 dakikada hazır! Sabah kahvaltılarının gözdesi olacak bu tarifin yanına bir de mis kokulu çay demleyip, sevdiklerinizle keyfini çıkarabilirsiniz!
Biz ıspanak ve peynirli bir harç hazırladık, tadına doyamadık. Siz de dilerseniz tarifte verdiğimiz iç harcı yapabilir veya damak zevkinize göre farklı bir harç ile hazırlayabilirsiniz. Videolu tarifimizi aşağıya bırakıyoruz, sevdiklerinizle keyfini çıkarmanız dileğiyle, afiyet olsun!

KAÇ KİŞİLİK

2 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

10 dakikaTost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi İçin Malzemeler

 • 1 adet yufka
 • 1 su bardağı süt
 • 1/2 çay bardağı sıvı yağ
 • 1 bağ ıspanak (ayıklanmış ve temizlenmiş)
 • 1 su bardağı lor peyniri
 • 1 adet soğan (yemeklik doğranmış)
 • 1 çay kaşığı tuz
 • Üzeri İçin

 • 2 yemek kaşığı tereyağı
 • Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Bir kasede süt ve sıvı yağı karıştırın.

  2. Yufkayı tezgaha serin ve sıvı yağlı sütlü karışımdan 5-6 yemek kaşığı kadar fırça yardımıyla her yerine yayın.

  3. İç harcı için soğan ve ıspanağı yumuşayana kadar pişirin. Soğuduktan sonra lor peyniri ve tuz ile birlikte karıştırın.

  4. Yufkanın tam ortasına harcı yayıp katladıkça sütlü karışımdan her katına sürün. Dikdörtgen bir gözleme elde edin.

  5. Tost makinesini 220 dereceye ayarlayın ve gözlemeyi yerleştirip 3 dakika kadar pişirin.

  6. 3 dakika pişirdikten sonra tereyağını fırça yardımıyla sürün ve 3 dakika daha kızarmasını bekleyin.

  7. Tereyağı sürdüğünüz kısmı diğer tarafa çevirin ve öbür yüzüne de tereyağı sürün.

  8. 2 dakika kadar daha bu şekilde pişirdikten sonra keserek servis edin.  Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi

  Ayrılmadan önce Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi istediğinde yeme, Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi

  “Yeterince Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi ister. Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Tost Makinesinde Ispanaklı Gözleme Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?