Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi

Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi

İngilizcede `deviled egg` olarak bilinen, yumurtayı kanepe gibi bir atıştırmalık şekline sokan bir tarif bu.  Tarifte bir sınırlama yok, tarifin tek sabiti yumurta aslında. Gerisi sizin damak tadınıza ve hayal gücünüze kalmış.
Bu tarifi ister kahvaltı sofralarınıza bir alternatif olsun diye hazırlarsınız, isterseniz arkadaş davetlerinize atıştırmalık olarak.

KAÇ KİŞİLİK

10 adet

HAZIRLAMA SÜRESİ

15 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

10 dakikaTon Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi İçin Malzemeler

 • 5 adet büyük boy yumurta
 • 1 küçük kutu ton balığı konservesi
 • 1 tatlı kaşığı dijon hardal
 • 1 tatlı kaşığı mayonez
 • 1/2 çay kaşığı toz kişniş
 • 4-5 adet kapari çiçeği
 • 1-2 adet kornişon turşu
 • Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifinin Püf Noktası

  Yumurtaları ne çok ne de az haşlayın. Çok haşlarsanız kupkuru olur, az haşlarsanız cıvık kalır.

  Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Yumurtaları haşlayın.

  2. Ton balığının yağını süzüp bir çatal yardımıyla ezin.

  3. Kapari ve kornişon turşuyu çok ince kıyın.

  4. Pişen yumurtaları kenara alın ve biraz soğumalarını bekleyin.

  5. Yumurtalar soğuduktan sonra boyuna ikiye bölün ve sarılarını bir kaba alın.

  6. Diğer bütün malzemeleri de bu kaba aktarıp, herşeyi birbiriyle iyice harmanlayıp, karıştırın.

  7. Karışımı, yumurtanın sarılarını çıkardığınız yere tekrardan koyun.

  Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifinin Servis Önerisi

  Renk vermesi için üzerini minik doğranmış kırmızı biber, taze soğan, halka zeytinle süsleyebilirsiniz.  Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi

  Ayrılmadan önce Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi istediğinde yeme, Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi

  “Yeterince Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi ister. Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Ton Balıklı Dev Yumurtalar Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?