Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi

Haşlanmış, didiklenmiş tavukları değerlendirmenin yollarını iyi biliyoruz. Fakat eminiz bu şekilde hiç değerlendirmediniz.
Didiklenmiş tavuklar, mayonezle lezzetine lezzet katarken, köri, karabiber ve tuzla lezzetlenmeyi de unutmuyor. Kolayca hazırlayacağınız bu lezzetli tarifi habersiz gelen misafirlerinize de kolayca hazırlayabilirsiniz.
İsterseniz içine rendelenmiş cheddar peyniri de ilave ederek tamamen başka bir lezzetin kapılarını sonuna kadar aralayabilirsiniz. Bizden söylemesi.
Afiyetler olsun.

KAÇ KİŞİLİK

2 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

15 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

10 dakikaTavuklu Tortilla Böreği Tarifi İçin Malzemeler

 • 2 parça haşlanmış tavuk göğsü (didiklenmiş)
 • 2 yemek kaşığı mayonez
 • 1 tutam köri
 • 1 tutam tuz
 • 1 tutam karabiber
 • 6 adet mini tortilla ekmeği
 • 2 su bardağı kızartma yağı
 • Tavuklu Tortilla Böreği Tarifinin Püf Noktası

  Tortilla ekmeklerinin kızartma yapıldığı sırada dağılmaması için sıkı sarmanız gerekmektedir.

  Tavuklu Tortilla Böreği Tarifinin Pişirme Önerisi

  Dilerseni üzerine yağ sürerek 165 derecelik fırında da pişirebilirsiniz.

  Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Tavukları kararınca suyla haşlayın. Haşlarken tavuklarınızı lezzetlendirmek için karabiber taneleri ve defne yaprağı ilave edebilirsiniz.

  2. Haşlanan tavukları süzün ve soğutun.

  3. Soğuyan tavukları didikleyin.

  4. Tavukları bir kaseye alın ve mayonezi ilave edin.

  5. Köri, tuz ve karabiberi ilave edip bir güzel karıştırın.

  6. Mini tortillalara hazırladığınız harcı sürün ve rulo şeklinde sarın.

  7. Kızgın yağda iyice kızarana kadar kızartın. Fazla suyunu süzün ve dilediğiniz sosla servis edin.  Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi

  Ayrılmadan önce Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Tavuklu Tortilla Böreği Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Tavuklu Tortilla Böreği Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi istediğinde yeme, Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi

  “Yeterince Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi ister. Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Tavuklu Tortilla Böreği Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?