Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi

Merhaba Yemek.com üyeleri, size farklı bir yüksük çorbası tarifi vereceğim. Umarım beğenirsiniz.

KAÇ KİŞİLİK

4 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

15 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

25 dakikaTavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi İçin Malzemeler

 • 1 adet tavuk budu
 • 500 gram mantı
 • 3 adet küçük boy patates
 • 1 adet orta boy soğan
 • 1 yemek kaşığı salça
 • 2 yemek kaşığı sıvı yağ
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı kimyon
 • 1 çay kaşığı nane
 • Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifinin Pişirme Önerisi

  Baharatların oranını dilediğiniz gibi arttırıp azaltabilirsiniz.

  Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Soğanı yemeklik doğrayıp,tencereye yağı koyup ikisini pembeleşinceye kadar kavuruyoruz.

  2. Tavuğu küçük parçalar şeklinde doğrayıp tencereye ekliyoruz.

  3. Tavuk pişerken patatesleri küp küp doğrayıp tavukla beraber kavuruyoruz.

  4. Kavrulduktan sonra yemeğin üstünü örtecek şekilde sıcak su ekliyoruz ve kaynamaya bırakıyoruz.

  5. 10 dakika sonra mantıyı ekliyoruz, mantıyla birlikte yemeğin kaynamasını sağlıyoruz.

  6. Yemeği ateşten almaya yakın baharatları ekliyoruz.

  7. 5 dakika sonra yemeği ocaktan indiriyoruz. Afiyetle yiyoruz.  Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi

  Ayrılmadan önce Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi istediğinde yeme, Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi

  “Yeterince Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi ister. Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Tavuklu Patatesli Yüksük Çorbası Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?