Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Sucuklu Açık Tost Tarifi

Sucuklu Açık Tost Tarifi

Beş dakika sonra geliyorum diyen dostlarınız hiç üzülmesin. Onlara kısacık zamanda hazırlayabileceğiniz mükemmel bir atıştırmalık bırakıyoruz.
Ayrıca keyifli pazar kahvaltılarının, beş çaylarının da yanına pek yakışıyor. Yani siz her halükarda bu tarifi aklınızın bir köşesinde bulundurun. Sucuğun kendi yağını hafifçe ekmeğe sindireceği, kaşar peynirinin sucuğu ve domatesi sarıp sarmalayacağı bu lezzeti kendinizden mahrum bırakmayın.
Kısacık zamanlarda mutfağın kahramanı olmaya hazır mısınız? Görelim sizi... Afiyetler olsun.

KAÇ KİŞİLİK

4 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

10 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaSucuklu Açık Tost Tarifi İçin Malzemeler

 • 2 adet hamburger ekmeği
 • 8-10 dilim sucuk
 • 4 dilim kaşar peyniri
 • 2 adet domates
 • 8 adet kapari turşusu
 • 1 çay kaşığı kekik
 • Sucuklu Açık Tost Tarifinin Püf Noktası

  Domateslerin suyunu fazla salmasını istemezseniz orta kısımlarını çıkarın.

  Sucuklu Açık Tost Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Fırını 165 dereceye ayarlayın.

  2. Hamburger ekmeklerini ikiye bölün.

  3. İnce dilimlenmiş sucuk ve domates dilimlerini yerleştirin.

  4. Kaşarları da üzerine ilave edin ve kapari turşusu ile son dokunuşu yapın.

  5. Fırında 10 dakika kaşar peyniri tamamen eriyene kadar pişrin.

  6. Fırından çıkar çıkmaz üzerine kekik serpin ve servis edin. İşte bu kadar, afiyet olsun!

  Sucuklu Açık Tost Tarifinin Servis Önerisi

  Yanına da çay...  Sucuklu Açık Tost Tarifi

  Ayrılmadan önce Sucuklu Açık Tost Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Sucuklu Açık Tost Tarifi Sucuklu Açık Tost Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Sucuklu Açık Tost Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Sucuklu Açık Tost Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Sucuklu Açık Tost Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Sucuklu Açık Tost Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Sucuklu Açık Tost Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Sucuklu Açık Tost Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Sucuklu Açık Tost Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Sucuklu Açık Tost Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Sucuklu Açık Tost Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Sucuklu Açık Tost Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Sucuklu Açık Tost Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Sucuklu Açık Tost Tarifi istediğinde yeme, Sucuklu Açık Tost Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Sucuklu Açık Tost Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Sucuklu Açık Tost Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Sucuklu Açık Tost Tarifi Sucuklu Açık Tost Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Sucuklu Açık Tost Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Sucuklu Açık Tost Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Sucuklu Açık Tost Tarifi

  “Yeterince Sucuklu Açık Tost Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Sucuklu Açık Tost Tarifi Sucuklu Açık Tost Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Sucuklu Açık Tost Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Sucuklu Açık Tost Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Sucuklu Açık Tost Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Sucuklu Açık Tost Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Sucuklu Açık Tost Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Sucuklu Açık Tost Tarifi Sucuklu Açık Tost Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Sucuklu Açık Tost Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Sucuklu Açık Tost Tarifi ister. Sucuklu Açık Tost Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Sucuklu Açık Tost Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Sucuklu Açık Tost Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?