Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi

Haşlanmış yumurtadan sonra, yumurtanın bürünebileceği en lezzetli, en pratik haliyle tanıştıralım sizi. Çırpılmış yumurta, bilinen diğer adıyla scrambled egg. İçindeki kremasıyla yumuşacık, fesleğeniyle misler gibi kokan bir tarif bu tarif. Kızarmış ekmek üzerinde servis ediliyor. Yani tek bir tarifte sağlık dolu, lezzet dolu bir kahvaltı hazırlıyorsunuz. Yerken bizi unutmuyorsunuz.

KAÇ KİŞİLİK

2 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaEkmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi İçin Malzemeler

 • 3 adet yumurta
 • 50 ml. krema
 • 1 yemek kaşığı tereyağı
 • 1 diş sarımsak
 • 1 dilim tahıllı ekmek
 • 2 yaprak taze fesleğen
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifinin Püf Noktası

  Yumurtalarınızı dışarıdan içeriye doğru, yavaş yavaş karıştırarak pişirmeye özen gösterin.

  Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifinin Pişirme Önerisi

  Yumuşak kıvamlı bir yumurta istiyorsanız 2-3 dakika, daha sert ve kuru kıvamlı bir yumurta istiyorsanız 4-5 dakika pişirmeniz gerekmektedir.

  Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. 1 dilim ekmeği iki eşit parçaya bölün. Ocağınızın altını açın ve tavanızı ısıtın. Ekmekleri tavaya yerleştirin. Ekmeklerinizi arkalı önlü bir şekilde, ikişer dakika kızartın.

  2. 1 diş sarımsağı ezin. Ezdiğiniz sarımsağı tereyağ ile karıştırın.

  3. Kızarttığınız ekmeklere sarımsaklı tereyağdan sürün. Ardından ekmeklerinizi ters yüz edip, ocaktan alın.

  4. Bir kasenin içinde yumurtaları kırıp, hafifçe çırpın. Ardından kremayı,tuzu ve karabiberi ekleyip, çırpmaya devam edin.

  5. Tavayı ocağa yerleştirin ve tereyağını ekleyin. Tereyağı eridiğinde, yumurtaları tavaya alın. Kenardan ortalara doğru karıştırarak 2-3 dakika pişirin.

  6. Pişen yumurtalarınızı ekmeklerinizin üstüne koyun. Taze fesleğenleri kıyıp, yumurtalarınızı üzerine serpin ve servis edin.  Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi

  Ayrılmadan önce Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi istediğinde yeme, Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi

  “Yeterince Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi ister. Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Ekmek Üzeri Çırpılmış Yumurta Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?