Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Sarımsaklı Tereyağı Tarifi

Sarımsaklı Tereyağı Tarifi

Hazırsanız, en leziz sarımsaklı ekmeklerin, fırın patateslerin ve nice fırın yemeklerinin sırrını açıklıyoruz: Sarımsak ve taze yeşilliklerle aromalandırılmış tereyağı!
Önce, bol sarımsak ve dilediğimiz yeşilliklerle tereyağının lezzetine lezzet katıyor, porsiyonlar haline getirip dondurucuda donduruyor, sonrasında dilediğimiz yemeğin üzerine bir parça ekleyip lezzetini ikiye katlıyoruz. Ekmekten patatese, balıktan et yemeklerine çok çok yakışıyor, bizden söylemesi!

KAÇ KİŞİLİK

4 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaSarımsaklı Tereyağı Tarifi İçin Malzemeler

 • 200 gram oda sıcaklığında tereyağı
 • 2 adet büyük diş sarımsak
 • 2-3 dal maydanoz
 • 1-2 dal frenk soğanı
 • 1 çay kaşığı tuz
 • Sarımsaklı Tereyağı Tarifinin Püf Noktası

  Frenk soğanı yerine incecik kıyılmış taze soğan, taze sarımsak yerine sarımsak tozu kullanabilir, biberiye vb. kuru baharatlarla aroma verebilirsiniz.

  Sarımsaklı Tereyağı Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Tereyağını geniş bir kaba alarak çatalla ezin.

  2. Sarımsakları ince rende ile rendeleyin.

  3. Maydanoz ve soğanı incecik kıyın.

  4. Rendelenmiş sarımsağı, kıyılmış maydanoz ve soğanları, tuzu tereyağının üzerine ekleyerek güzelce karıştırın.

  5. Tereyağını streç film üzerine alarak silindir şeklinde yuvarlayın.

  6. Tekrar donması için en az 15 dakika dondurucuda bekletin ve afiyetle tüketin.  Sarımsaklı Tereyağı Tarifi

  Ayrılmadan önce Sarımsaklı Tereyağı Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Sarımsaklı Tereyağı Tarifi Sarımsaklı Tereyağı Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Sarımsaklı Tereyağı Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Sarımsaklı Tereyağı Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Sarımsaklı Tereyağı Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Sarımsaklı Tereyağı Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Sarımsaklı Tereyağı Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Sarımsaklı Tereyağı Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Sarımsaklı Tereyağı Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Sarımsaklı Tereyağı Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Sarımsaklı Tereyağı Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Sarımsaklı Tereyağı Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Sarımsaklı Tereyağı Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Sarımsaklı Tereyağı Tarifi istediğinde yeme, Sarımsaklı Tereyağı Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Sarımsaklı Tereyağı Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Sarımsaklı Tereyağı Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Sarımsaklı Tereyağı Tarifi Sarımsaklı Tereyağı Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Sarımsaklı Tereyağı Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Sarımsaklı Tereyağı Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Sarımsaklı Tereyağı Tarifi

  “Yeterince Sarımsaklı Tereyağı Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Sarımsaklı Tereyağı Tarifi Sarımsaklı Tereyağı Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Sarımsaklı Tereyağı Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Sarımsaklı Tereyağı Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Sarımsaklı Tereyağı Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Sarımsaklı Tereyağı Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Sarımsaklı Tereyağı Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Sarımsaklı Tereyağı Tarifi Sarımsaklı Tereyağı Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Sarımsaklı Tereyağı Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Sarımsaklı Tereyağı Tarifi ister. Sarımsaklı Tereyağı Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Sarımsaklı Tereyağı Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Sarımsaklı Tereyağı Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?