Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Salça Soslu Makarna Tarifi

Acıktığınızda hemencecik hazırlayabileceğiniz enfes ve pratik bir tarif arıyorsanız salça soslu makarna tam aradığınız lezzet. Hem kolaylıkla hazırlanması, hem de evde bulunan malzemelerle pratik bir şekilde yapıldığı için her evin vazgeçilmezi olan bu lezzeti sizinle paylaşmak istedik. Haydi başlayalım!

KAÇ KİŞİLİK

4 tabaklık

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

15 dakikaSalça Soslu Makarna Tarifi İçin Malzemeler

 • 1 paket penne makarna
 • 4 litre su
 • 1 çay bardağı sıvı yağ
 • 2 yemek kaşığı domates salçası
 • 3 tatlı kaşığı kuru nane
 • 2 tatlı kaşığı tuz
 • 1 tatlı kaşığı karabiber
 • Salça Soslu Makarna Tarifinin Püf Noktası

  Kaynayan suya yarım çay bardağı süt koyarsanız makarnalarınız birbirine yapışmaz.

  Salça Soslu Makarna Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Derin bir tencereye su ve tuz ekleyin ve kaynamaya bırakın.

  2. Kaynayan suyun üzerine makarnaları ekleyin ve 8-10 dakika kadar makarnaları pişirin.

  3. Piştiğinden emin olduğunuz makarnayı süzerek tencerenin içerisinden alın.

  4. Ayrı bir tencereye tereyağı veya sıvı yağ ekleyin. Üzerine eğer ev salçasıysa 3, hazır salçaysa 2 yemek kaşığı salçayı, karabiberi, naneyi ve yarım çay bardağından birazcık fazla makarnayı pişirdiğiniz sudan ekleyip karıştırın.

  5. Fokurdamaya başlayan sosun üzerine süzdüğünüz makarnaları ekleyip iyice karıştırın.

  6. Tercihe göre üzerine peynir koyup servis edebilirsiniz.  Salça Soslu Makarna Tarifi

  Ayrılmadan önce Salça Soslu Makarna Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Salça Soslu Makarna Tarifi Salça Soslu Makarna Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Salça Soslu Makarna Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Salça Soslu Makarna Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Salça Soslu Makarna Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Salça Soslu Makarna Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Salça Soslu Makarna Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Salça Soslu Makarna Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Salça Soslu Makarna Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Salça Soslu Makarna Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Salça Soslu Makarna Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Salça Soslu Makarna Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Salça Soslu Makarna Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Salça Soslu Makarna Tarifi istediğinde yeme, Salça Soslu Makarna Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Salça Soslu Makarna Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Salça Soslu Makarna Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Salça Soslu Makarna Tarifi Salça Soslu Makarna Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Salça Soslu Makarna Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Salça Soslu Makarna Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Salça Soslu Makarna Tarifi

  “Yeterince Salça Soslu Makarna Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Salça Soslu Makarna Tarifi Salça Soslu Makarna Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Salça Soslu Makarna Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Salça Soslu Makarna Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Salça Soslu Makarna Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Salça Soslu Makarna Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Salça Soslu Makarna Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Salça Soslu Makarna Tarifi Salça Soslu Makarna Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Salça Soslu Makarna Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Salça Soslu Makarna Tarifi ister. Salça Soslu Makarna Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Salça Soslu Makarna Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Salça Soslu Makarna Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?