Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi

Aynı lezzetleri tüketmekten sıkıldığımız sabahlar oluyor bazen. Tam bu noktada çok tüketmediğimiz, ama `Denenmeye değerim` diye bize göz kırpan sebzeler çıkıyor ortaya. Bakınız: Porçini mantarı.
Porçini mantarı, kesildikten sonra renginin değişmemesiyle büyük bir üne sahip. Çok değerli, çok lezzetli olması da cabası. İtalyan mutfağının başının tacı sayılan porçini mantarını, az miktarda kullanarak hızlı bir kahvaltılık, nefis bir atıştırmalık hatta başlangıç hazırlayabilirsiniz.
İhtiyacınız olanları listeliyoruz. 5 dakikanız, biraz da mantarınız varsa buyurunuz mutfağa.

KAÇ KİŞİLİK

1 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaPorçini Mantarlı Ekmek Tarifi İçin Malzemeler

 • 50 gram porçini mantarı
 • 1 diş sarımsak
 • 1 dilim ekmek
 • 1 adet defne yaprağı
 • 1/2 çay bardağı krema
 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 1 tatlı kaşığı tereyağı
 • 1 çay kaşığı kurutulmuş toz domates
 • 1 yemek kaşığı parmesan peyniri
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 çay karabiber
 • Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Tavayı ocağa alın. Sarımsağı soyup rendeleyin. Tavaya zeytinyağını ve sarımsağı ekleyip karıştırın.

  2. Ardından mantarları ekleyin ve kısık ateşte sotelemeye başlayın. Bu sırada içine defne yaprağı, kurutulmuş toz domates ve diğer baharatları ekleyin.

  3. Sotelenen karışımın içine önce tereyağını, arkasından kremayı ekleyip 2 dakika daha karıştırarak pişirin.

  4. 1 dilim tost ekmeğini ikiye bölüp kızartın. Sotelediğiniz mantarın içinden defne yaprağını çıkarın. Ardından kızarmış ekmeklerinizin üzerine mantarları ekleyip, üzerine serptiğiniz parmesan peyniri serperek servis edin.

  Porçini Mantarlı Ekmek Tarifinin Servis Önerisi

  Dilerseniz üzerine peynir eklediğiniz ekmeklerinizi fırında 5 dakika pişirip servis edebilirsiniz.  Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi

  Ayrılmadan önce Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Porçini Mantarlı Ekmek Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Porçini Mantarlı Ekmek Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi istediğinde yeme, Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi

  “Yeterince Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi ister. Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Porçini Mantarlı Ekmek Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?