Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Patlıcanlı Makarna Tarifi

Makarnayı farklı soslarla dahada lezzetlendirebiliriz. Bu patlıcanlı sos, kızarmadan sadece zeytinyağı ile kavrularak pişiyor. Üstelik öyle önce soğanı kavuralım gibi bir sıraya da gerek yok. En basit yoldan müthiş lezzetli bir sos çıkarmak hiç zor değil. Video tarifimizi de sizin için şuraya bıraktık.

KAÇ KİŞİLİK

4 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

10 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

20 dakikaPatlıcanlı Makarna Tarifi İçin Malzemeler

 • 1 paket spagetti
 • 1 adet büyük boy patlıcan
 • 1 adet soğan
 • 3 adet domates
 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • Patlıcanlı Makarna Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Makarnayı haşlayalım.

  2. Patlıcanları küp küp doğrayıp zeytinyağı ile yumuşayana kadar kavuralım.

  3. Soğanı ve domatesi de aynı şekilde küp küp doğrayalım.

  4. Kavrulan patlıcanın üzerine soğanları ilave edip pişirelim.

  5. Soğanlar da piştikten sonra domatesleri ekleyelim.

  6. Domateslerde pişince son olarak tuzu ilave edip altını kapatabiliriz.

  7. Haşlanmış makarnanın üzerine sosu dökelim. Afiyet olsun.

  Patlıcanlı Makarna Tarifinin Servis Önerisi

  Dilerseniz üzerine beyaz ya da kaşar peyniri serperek servis edebilirsiniz.  Patlıcanlı Makarna Tarifi

  Ayrılmadan önce Patlıcanlı Makarna Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Patlıcanlı Makarna Tarifi Patlıcanlı Makarna Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Patlıcanlı Makarna Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Patlıcanlı Makarna Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Patlıcanlı Makarna Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Patlıcanlı Makarna Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Patlıcanlı Makarna Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Patlıcanlı Makarna Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Patlıcanlı Makarna Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Patlıcanlı Makarna Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Patlıcanlı Makarna Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Patlıcanlı Makarna Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Patlıcanlı Makarna Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Patlıcanlı Makarna Tarifi istediğinde yeme, Patlıcanlı Makarna Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Patlıcanlı Makarna Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Patlıcanlı Makarna Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Patlıcanlı Makarna Tarifi Patlıcanlı Makarna Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Patlıcanlı Makarna Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Patlıcanlı Makarna Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Patlıcanlı Makarna Tarifi

  “Yeterince Patlıcanlı Makarna Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Patlıcanlı Makarna Tarifi Patlıcanlı Makarna Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Patlıcanlı Makarna Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Patlıcanlı Makarna Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Patlıcanlı Makarna Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Patlıcanlı Makarna Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Patlıcanlı Makarna Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Patlıcanlı Makarna Tarifi Patlıcanlı Makarna Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Patlıcanlı Makarna Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Patlıcanlı Makarna Tarifi ister. Patlıcanlı Makarna Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Patlıcanlı Makarna Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Patlıcanlı Makarna Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?