Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi

Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi

Hazır yufka sayesinde arzu ettiğiniz iç harç ile 5 dakika gibi kısa bir sürede hazırlanabilen gözleme tarifi, kahvaltıdan çay saatine kadar her öğünde yenir. Pratik olduğu kadar lezzetli, lezzetli olduğu kadar doyurucu.
Dikkat: Hazır yufkadan patatesli kolay gözleme bu, bir tane yetmeyebilir.

KAÇ KİŞİLİK

4 adet

HAZIRLAMA SÜRESİ

20 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

20 dakikaPatatesli, Kolay Gözleme Tarifi İçin Malzemeler

 • 4 adet hazır yufka
 • 1 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 4 adet haşlanmış patates
 • 1/2 demet maydanoz
 • 100 gram beyaz peynir
 • 1/2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı taze çekilmiş tane karabiber
 • 1 çay kaşığı kırmızı toz biber
 • Patatesli, Kolay Gözleme Tarifinin Püf Noktası

  Patatesleri sıcakken püre haline getirin ve baharatları ekleyin.

  Patatesli, Kolay Gözleme Tarifinin Pişirme Önerisi

  Arzuya göre yufkaların ara katlarını eritilmiş tereyağı ile yağlayabilirsiniz.

  Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Haşlanmış patateslerin kabuklarını soyun ve derin bir karıştırma kabına alın.

  2. Maydanozu incecik kıyın. Haşlanmış patatesler ile birlikte beyaz peyniri ezip, püre haline getirin.

  3. Doğranmış maydanoz, tuz, taze çekilmiş tane karabiber ve kırmızı toz biberi katın, karıştırın.

  4. Hazır yufkalardan birini mutfak tezgahı üzerine açın. Hazırladığınız iç harcı dört eşit parçaya bölün.

  5. Patatesli iç harcı yufkanın orta kısmına yerleştirin ve küçük parçalar halinde dağıtın. Dört kenarda kalan yufka parçalarını sırasıyla kapatın.

  6. Aynı işlemi diğer yufkalara da uygulayın ve kare şeklinde dört adet gözleme elde edin.

  7. Geniş tabanlı teflon bir tavada zeytinyağını kızdırın. Yağın fazlasını bir kağıt havlu yardımıyla alın. Hazırladığınız gözlemeleri, kızgın tavada arkalı önlü ters çevirip renk alana kadar kızartın.

  8. Aralarda tavayı yağlamayı unutmadan diğer gözlemeleri de aynı şekilde pişirin. Sıcak olarak bekletmeden servis edin. Sevdiklerinizle paylaşın.

  Patatesli, Kolay Gözleme Tarifinin Servis Önerisi

  Söğüş domates ve salatalık dilimleri ile servis edebilirsiniz.  Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi

  Ayrılmadan önce Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Patatesli, Kolay Gözleme Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Patatesli, Kolay Gözleme Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi istediğinde yeme, Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi

  “Yeterince Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi ister. Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Patatesli, Kolay Gözleme Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?