Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi

Bu lezzet hem gelenekselliği hem de pratik oluşu ile sizleri şaşırtacak! Napolitan soslu tagliatelle tarifi ile akşam yemeklerinde karbonhidrata doyacaksınız, mideleri şenlendireceksiniz. Misafirlerinize lezzet dolu bir İtalyan uslu makarna servis etmek için mutfağa kadar geçin. Şimdiden afiyet olsun.

KAÇ KİŞİLİK

1 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

1 saat

PİŞİRME SÜRESİ

15 dakikaNapolitan Soslu Tagliatelle Tarifi İçin Malzemeler

 • 100 gram un
 • 1 adet yumurta
 • 10 cl. zeytinyağı
 • 20 gram irmik unu
 • 50 gram domates salçası
 • 25 gram tereyağı
 • 10 gram tuz
 • 1 çimdik şeker
 • 1 çimdik pul biber
 • 1 çimdik kekik
 • Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifinin Püf Noktası

  Makarnaları kestikten sonra tabağa kıvırıp koyun üzerine biraz un serpin ki birbirine yapılmasın.

  Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifinin Pişirme Önerisi

  Kesinlikle 2 dakikada sos ile pişirin ki iyice sos makarnaya yapışsın.

  Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Ununuzu tartın ve ortasına, havuz gibi yuvarlak boşluk açın.

  2. Yumurtayı, zeytinyağını, tuzu irmik ununu ekleyip yoğurun.

  3. İyice yoğurduktan sonra merdane ile açın.

  4. İyice ince açmalısınız, yufkadan çok az kalın olacak.

  5. Makarna kesme aletini yoksa yarım cm eninde uzunlamasına kesin. (tezgaha iyice açıp bıçağınızla kesebilirsiniz.)

  6. Kestiğiniz hamurları tabağa koyup 1 saat buzlukta dinlendirin. O sırada napolitan sosunuzu yapın.

  7. Napolitan sosu için tereyağı ve salçanızı kavurun. Baharatlarınızı ekleyip 1 çimdik de un ekleyip iyice kavurmaya devam edin. Sosunuz kavrulduktan sonra su ile açın.

  8. Kıvamını kendi zevkinize göre ayarlayın, çok su koyarsanız sosunuz çok sıvı olur.

  9. Buzlukta ki makarnanızı kaynattığınız tuzlu suda 5 dakika haşlayın. (İtalyan makarnası biraz sert kalır, bu kıvama al dente yani ağza gelir denir.)

  10. Haşlanan makarnanızı sosunuza ekleyin 2 dakikada sosunuzla pişirin, en son 1 çay kaşığı tereyaığ ekleyin. (bağlanması için) Afiyet olsun.

  Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifinin Servis Önerisi

  Üzerine parmesan serperek servis edebilirsiniz.  Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi

  Ayrılmadan önce Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi istediğinde yeme, Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi

  “Yeterince Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi ister. Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Napolitan Soslu Tagliatelle Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?