Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi

Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi

Olgun muzların kaderi çöpe gitmek olmamalı. Mesela nefis bir kekin dokusunu zenginleştirmek için olgun muzlarınızı kullanabilirsiniz.
Kakao ve muzun uyumuna bayılacaksınız. Keyfiniz bol olsun.

KAÇ KİŞİLİK

6 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

25 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

40 dakikaMuzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi İçin Malzemeler

 • 125 gram tereyağı
 • 3 adet muz (olgunlaşmış)
 • 200 gram şeker
 • 2 adet yumurta
 • 1 paket vanilin
 • 250 gram un
 • 1 paket kabartma tozu
 • 3 yemek kaşığı kakao
 • Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifinin Püf Noktası

  Muzların olgun muz olması tarifin kıvamı açısından gereklidir.

  Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Mutfak robotuna muzları, şekeri, vanilini, kakaoyu ve yumurtayı ilave edin.

  2. Püre kıvamına gelinceye kadar çırpın. Karışımı cam bir kaba alın ve kuru malzemeleri ilave edin.

  3. Tüm malzemeyi mikserle çırpın. Önceden ısıtılmış 170 derecelik fırında yağlayıp, unladığınız fırın kabında 35-30 dakika pişirin.

  4. Fırından çıkınca kabından çıkarmadan soğutun ve soğuduktan sonra ızgara telin üzerinde 20-25 dakika dinlendirin. Afiyetler olsun!

  Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifinin Servis Önerisi

  Dilerseniz dinlenen kekin üzerine pudra şekeri serpebilirsiniz.  Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi

  Ayrılmadan önce Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi istediğinde yeme, Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi

  “Yeterince Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi ister. Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Muzlu Yoğun Çikolatalı Kek Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?