Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi

Tatlı tost olur mu demeyin? Birbirinden farklı içerikler ile zenginleşen, en az Fransız tostu kadar tatlı ve görüntüsüyle kalpleri çalan muzlu-çikolatalı tost, eğlenceli sabah kahvaltılarınız için var.
Önceden davranıp ev yapımı nutella tarifimizi hazırladıysanız bitter çikolata yerine kendisini de kullanabilirsiniz.

KAÇ KİŞİLİK

2 adet

HAZIRLAMA SÜRESİ

10 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaMuzlu, Çikolatalı Tost Tarifi İçin Malzemeler

 • 4 dilim tost ekmeği
 • 1 yemek kaşığı tereyağı
 • 80 gram bitter çikolata
 • 1 adet muz
 • Üzeri için

 • 1 yemek kaşığı pudra şekeri
 • Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifinin Püf Noktası

  Bitter çikolatayı tostun içinde kolayca erimesi için küçük parçalar halinde kullanın.

  Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifinin Pişirme Önerisi

  Tereyağı sürdüğünüz ekmek dilimlerini fırınladıktan sonra da kullanabilirsiniz.

  Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Tost ekmeği dilimlerinin bir tarafını tereyağı ile yağlayın.

  2. Yağlanmış ekmek dilimlerini teflon ve kızgın bir tavada, orta ateşte altın sarısı renk alana kadar kızartın.

  3. Muzu kalın dilimler halinde kesin. Tereyağı ile bir parça kızarttığınız ekmek dilimlerini mutfak tezgahı üzerine alın.

  4. İki adet kızarmış ekmek diliminin üzerine öncelikle bitter çikolata parçalarını ardından muz dilimlerini yerleştirin. Kalan ekmek dilimlerini üzerlerine kapatın.

  5. Hazır durumda olan tostları, çikolatanın tamamen erimesi için tost makinasında basın. Ilındıktan sonra üzerine pudra şekeri eleyin ve bekletmeden servis edin. Sevdiklerinizle paylaşın.

  Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifinin Servis Önerisi

  Pudra şekeri ile toz tarçını karıştırdıktan sonra servis esnasında tostların üzerine serpebilirsiniz.  Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi

  Ayrılmadan önce Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi istediğinde yeme, Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi

  “Yeterince Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi ister. Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Muzlu, Çikolatalı Tost Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?