Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Marshmallow Tarifi

Marshmallow Tarifi

Hayatı güzelleştiren tatlardan, yaşımız kaç olursa olsun içimizdeki çocuğu ortaya çıkaran lezzetlerden biri o. Renk renk ve yumuşacık dokusuyla yedikçe yeme isteği uyandıran, çikolataya bayılan, çileğe doyamayan marshmallow hazırlıyoruz.
Bize katılmak ister misin?

KAÇ KİŞİLİK

1 kavanoz

HAZIRLAMA SÜRESİ

20 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaMarshmallow Tarifi İçin Malzemeler

 • 1 su bardağı pudra şekeri
 • 1,5 yemek kaşığı glikoz
 • 1/4 su bardağı su
 • 1 yemek kaşığı toz jelatin (1/4 su bardağı soğuk suyla karıştırıl
 • Servisi için

 • 3 yemek kaşığı pudra şekeri
 • 2 yemek kaşığı mısır nişastası
 • Marshmallow Tarifinin Püf Noktası

  Erimiş jelatin ve pudra şekerli su karışımını verilen süreden az ya da çok çırpmamaya özen gösterin.Glikozu profesyonel pastacılık malzemesi satan yerlerden temin edebilir, arzuya göre sıvı gıda boyası kullanarak renk katabilirsiniz.

  Marshmallow Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Pudra şekeri, glikoz ve suyu küçük bir sos tenceresine aktarın. Pudra şekeri eriyene kadar kısık ateşte kaynatın.

  2. Toz jelatin ve suyu geniş bir karıştırma kabında iyice kabarana kadar çırpmaya başlayın.

  3. Köpüren jelatine saydam bir kıvam alan pudra şekerli karışımı katıp hızlıca karıştırmaya başlayın. Profesyonel bir pastacı makinesi ya da mikser yardımıyla 10-12 dakika kadar aralıksız çırpın.

  4. Cam bir tepsi tabanına ayrı bir kapta karıştırdığınız mısır nişastası ve pudra şekerini eşit oranda serpiştirin.

  5. Koyulaşıp kabaran marshmallow karışımını tepsiye yayın, üzerini bir spatula yardımıyla düzeltin.

  6. Üzerini streç film yardımıyla kapattıktan sonra buzdolabına kaldırın. Kıvam alıp kolay kesilebilmesi için 8-10 saat kadar bekletin.

  7. Dolaptan aldığınız marshmallow`u su ya da yağa batırdığınız bir bıçak yardımıyla dikkatlice kesin.

  8. Kalan pudra şekeri ve mısır nişastası karışımına bulayıp üzerinde kalanları silkeledikten sonra kapağı kapalı bir kavanozda saklayın.

  Marshmallow Tarifinin Servis Önerisi

  Marshmallow karışımını, krema sıkma poşetine aldıktan sonra nişasta ve pudra şekeri serpilmiş bir zemine tek tek sıkabileceğiniz gibi geniş bir kaba aktarıp üzerini düzelttikten sonra küp şeklinde keserek de servis edebilirsiniz.Mısır nişastası yerine rendelenmiş Hindistan cevizi de kullanabilirsiniz.  Marshmallow Tarifi

  Ayrılmadan önce Marshmallow Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Marshmallow Tarifi Marshmallow Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Marshmallow Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Marshmallow Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Marshmallow Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Marshmallow Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Marshmallow Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Marshmallow Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Marshmallow Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Marshmallow Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Marshmallow Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Marshmallow Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Marshmallow Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Marshmallow Tarifi istediğinde yeme, Marshmallow Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Marshmallow Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Marshmallow Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Marshmallow Tarifi Marshmallow Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Marshmallow Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Marshmallow Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Marshmallow Tarifi

  “Yeterince Marshmallow Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Marshmallow Tarifi Marshmallow Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Marshmallow Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Marshmallow Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Marshmallow Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Marshmallow Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Marshmallow Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Marshmallow Tarifi Marshmallow Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Marshmallow Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Marshmallow Tarifi ister. Marshmallow Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Marshmallow Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Marshmallow Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?