Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Mac and Cheese Tarifi

Yapılışı çok kolay, fırın gerektirmeyen, kremamsı mac and cheese tarifi herkesin yapabileceği klasik bir tarif. Makarna ve peynir birleşecek ve ortaya enfes bir lezzet çıkacak. Mutfağa buyurun, malzemeleri tezgaha sıralayın ve hazırlıklara başlayın. Şimdiden ellerinize sağlık.

KAÇ KİŞİLİK

2 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

15 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

15 dakikaMac and Cheese Tarifi İçin Malzemeler

 • 2 su bardağı su
 • 2 su bardağı süt
 • 1 tatlı kaşığı karabiber
 • 1 tatlı kaşığı kırmızı biber
 • 1 tatlı kaşığı tuz
 • 1 paket makarna
 • 6 dilim cheddar peyniri
 • 5 dilim kaşar
 • Mac and Cheese Tarifinin Püf Noktası

  Kullandığınız makarna tipine göre su ve süt az ya da fazla gelebilir. Tarifte verilen ölçü boncuk makarna için ayarlanmıştır. Farklı makarna kullanmak isterseniz sıvı karışımın makarnadan fazla olmasına özen gösteriniz aksi halde makarna tam pişmeyecektir.

  Mac and Cheese Tarifinin Pişirme Önerisi

  Mac and cheese in ana malzemesi cheddar peyniridir. Orjinalinde yanına parmesan ve mozerella peynirleri eklenir ancak kaşarda aynı sonucu vermektedir. Dileyen kaşar yerine mozerella peyniri de kullanabilir

  Mac and Cheese Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. 2 bardak su, 2 bardak süt bir tencereye eklenir.

  2. Karabiber, kırmızı biber ve tuz tencereye eklenir. Tuz miktarı isteğe göre arttırılabilir.

  3. Spagetti hariç istediğiniz makarna tipi tencereye boşaltılır.

  4. Ocağın altı çok fazla açılmadan arada bir karıştırarak makarnannn suyunu çekmesi beklenir.

  5. Suyunu çekip pisen makarnanın içine cheddar ve kaşar eklenip karıştırılır.

  Mac and Cheese Tarifinin Servis Önerisi

  Sıcak servis ediniz aksi halde cheddar katılaşıp kuruyacaktır.  Mac and Cheese Tarifi

  Ayrılmadan önce Mac and Cheese Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Mac and Cheese Tarifi Mac and Cheese Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Mac and Cheese Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Mac and Cheese Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Mac and Cheese Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Mac and Cheese Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Mac and Cheese Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Mac and Cheese Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Mac and Cheese Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Mac and Cheese Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Mac and Cheese Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Mac and Cheese Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Mac and Cheese Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Mac and Cheese Tarifi istediğinde yeme, Mac and Cheese Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Mac and Cheese Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Mac and Cheese Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Mac and Cheese Tarifi Mac and Cheese Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Mac and Cheese Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Mac and Cheese Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Mac and Cheese Tarifi

  “Yeterince Mac and Cheese Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Mac and Cheese Tarifi Mac and Cheese Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Mac and Cheese Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Mac and Cheese Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Mac and Cheese Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Mac and Cheese Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Mac and Cheese Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Mac and Cheese Tarifi Mac and Cheese Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Mac and Cheese Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Mac and Cheese Tarifi ister. Mac and Cheese Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Mac and Cheese Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Mac and Cheese Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?