Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Labneli Patates Salatası Tarifi

Yine bir yancı yemek ile karşınızdayız ama bu seferki bir başka! Sadece ana yemek yanında değil, tek başına da yenilecek kadar nefis ve güzel.
Renkli sunumu, farklı tadı ve yoğurt yerine sadece labne kullanılıyor olmasının yarattığı harika dokusu ile en sevdiğiniz patates salatası olmaya aday. Üstelik de patateslerin ve havuçların kavrulmasıyla yapılan bu salata, az yağlı olduğu için oldukça hafif. Biberi de közleyip içine doğrayınca, o nefis köz kokusu iştahınızı körükleyecek. Şimdiden ellerinize sağlık!

KAÇ KİŞİLİK

4 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

10 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

15 dakikaLabneli Patates Salatası Tarifi İçin Malzemeler

 • 2 adet büyük boy patates
 • 2 adet havuç
 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 2 adet kapya biber
 • 1 tutam maydanoz
 • 3 yemek kaşığı labne peyniri
 • 1 çorba kaşığı tuz
 • 1 diş sarımsak
 • Labneli Patates Salatası Tarifinin Püf Noktası

  Zamandan tasarruf etmek için; kapya biberleri kendiniz közlemek yerine, közlenmiş olarak da satın alabilirsiniz.

  Labneli Patates Salatası Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Patatesleri ve havuçları küp küp doğrayın. Yapışmaz tabanlı bir tencereye alın ve üstlerine zeytinyağını gezdirip, ocağın altını açın.

  2. Kapağı kapalı bir şekilde ara ara karıştırarak, patatesler yumuşayana dek kavurun.

  3. Patates ve havuçlar kavrulduktan sonra, ılıklaşmaları için derince bir kaseye alın.

  4. Kapya biberleri ocakta ya da fırında közleyin. Kabuklarını soyun ve ince ince doğrayıp, patatesli havuç karışımına ekleyin.

  5. Üzerine tuzunu, rendelenmiş sarımsağı, ince doğranmış maydanozu ve labne peynirini ilave edin.

  6. Hepsini güzelce karıştırın ve bir servis tabağına alın. Yanında yeşilliklerle süsleyerek servis edin.  Labneli Patates Salatası Tarifi

  Ayrılmadan önce Labneli Patates Salatası Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Labneli Patates Salatası Tarifi Labneli Patates Salatası Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Labneli Patates Salatası Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Labneli Patates Salatası Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Labneli Patates Salatası Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Labneli Patates Salatası Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Labneli Patates Salatası Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Labneli Patates Salatası Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Labneli Patates Salatası Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Labneli Patates Salatası Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Labneli Patates Salatası Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Labneli Patates Salatası Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Labneli Patates Salatası Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Labneli Patates Salatası Tarifi istediğinde yeme, Labneli Patates Salatası Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Labneli Patates Salatası Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Labneli Patates Salatası Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Labneli Patates Salatası Tarifi Labneli Patates Salatası Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Labneli Patates Salatası Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Labneli Patates Salatası Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Labneli Patates Salatası Tarifi

  “Yeterince Labneli Patates Salatası Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Labneli Patates Salatası Tarifi Labneli Patates Salatası Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Labneli Patates Salatası Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Labneli Patates Salatası Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Labneli Patates Salatası Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Labneli Patates Salatası Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Labneli Patates Salatası Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Labneli Patates Salatası Tarifi Labneli Patates Salatası Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Labneli Patates Salatası Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Labneli Patates Salatası Tarifi ister. Labneli Patates Salatası Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Labneli Patates Salatası Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Labneli Patates Salatası Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?