Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Kolay Hasta Çorbası Tarifi

Kolay Hasta Çorbası Tarifi

Soğuk kış aylarına geçerken, soğuk algınlığından çoğumuz şikayet ederiz. Bağışıklık sistemimizi etkileyen soğuk algınlığının en büyük ilacı dinlenmek ve tabii ki beslenmek. Bağışıklığı kuvvetlendiren C vitaminini sofralarımızdan eksik etmememiz gereken şu günlerde, pratik, lezzetli ve ilaç gibi gelen çorbalar da en çok ihtiyaç duyduğumuz yiyecek haline geliyor.
Öyleyse size,büyüklerimizin kolayca yapıp, bizi ayaklandıran, soğuk algınlığına bire bir gelen bir çorba tarifimiz var! Hastalıkları çorbayla kovuyoruz, sağlıklı ve lezzetli günleriniz olmasını diliyoruz! Afiyet olsun

KAÇ KİŞİLİK

4 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

20 dakikaKolay Hasta Çorbası Tarifi İçin Malzemeler

 • 4 adet domates (rendelenmiş)
 • 1 çay bardağı tel şehriye
 • 1 yemek kaşığı tereyağı
 • 1 yemek kaşığı sıvı yağ
 • 1/2 demet maydanoz
 • 1 çay kaşığı tuz (azaltıp arttırılabilir)
 • 2 çay kaşığı karabiber
 • 2 çay kaşığı pul biber
 • 2 litre su (arzuya göre tavuk suyu)
 • 1/2 adet limonun suyu
 • Kolay Hasta Çorbası Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Çorbayı pişireceğiniz tencereye tereyağ ve sıvı yağı ilave edin ve yağ kızdıktan sonra rendelenmiş domatesleri ilave edin.

  2. Domatesler hafif suyunu çekene ve kokusu çıkana kadar pişirin.

  3. Ardından tel şehriye, tuz, karabiber ve suyunu ilave edip, karıştırın. Kaynayana kadar orta ateşte pişirin.

  4. Kaynamaya başlayan çorbanın altını kısın ve kısık ateşte 5 dakika daha pişirin.

  5. Kısık ateşte 5 dakika daha pişen çorbanın içerisine maydanoz ve limon suyunu ilave ettikten sonra ocaktan alın ve sıcak servis edin.  Kolay Hasta Çorbası Tarifi

  Ayrılmadan önce Kolay Hasta Çorbası Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Kolay Hasta Çorbası Tarifi Kolay Hasta Çorbası Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Kolay Hasta Çorbası Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Kolay Hasta Çorbası Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Kolay Hasta Çorbası Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Kolay Hasta Çorbası Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Kolay Hasta Çorbası Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Kolay Hasta Çorbası Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Kolay Hasta Çorbası Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Kolay Hasta Çorbası Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Kolay Hasta Çorbası Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Kolay Hasta Çorbası Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Kolay Hasta Çorbası Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Kolay Hasta Çorbası Tarifi istediğinde yeme, Kolay Hasta Çorbası Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Kolay Hasta Çorbası Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Kolay Hasta Çorbası Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Kolay Hasta Çorbası Tarifi Kolay Hasta Çorbası Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Kolay Hasta Çorbası Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Kolay Hasta Çorbası Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Kolay Hasta Çorbası Tarifi

  “Yeterince Kolay Hasta Çorbası Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Kolay Hasta Çorbası Tarifi Kolay Hasta Çorbası Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Kolay Hasta Çorbası Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Kolay Hasta Çorbası Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Kolay Hasta Çorbası Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Kolay Hasta Çorbası Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Kolay Hasta Çorbası Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Kolay Hasta Çorbası Tarifi Kolay Hasta Çorbası Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Kolay Hasta Çorbası Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Kolay Hasta Çorbası Tarifi ister. Kolay Hasta Çorbası Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Kolay Hasta Çorbası Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Kolay Hasta Çorbası Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?

  Bir Tabak Daha?
  Pratik Yemek Tarifleri

  Çabuk Yemek Tarifleri

  Rastgele Tarifler