Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Kolay Donut Tarifi

Kolay Donut Tarifi

Milföyün mutfağımıza girişini milat kabul edersek, her güzel tatlıyı, böreği kolayca yufkasız, hamursuz hazırlamanın keyfine varabiliriz.
En sevdiğimiz tarif kategorisi olan video tarif kısmında bugün üç minnoş donut hazırlıyoruz. Siz keyfinize göre dilediğiniz sosla sevris edip, mutfağın yıldızı olmaya çok yakınsınız. Hadi izleyin videoyu alın en güzel notları ve işte hazırsınız! Afiyetler olsun.

KAÇ KİŞİLİK

3 adet

HAZIRLAMA SÜRESİ

15 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaKolay Donut Tarifi İçin Malzemeler

 • 3 adet milföy hamuru
 • 80 gram bitter çikolata
 • 1/2 su bardağı toz şeker
 • 200 gram frambuaz
 • 2 yemek kaşığı krem şanti
 • 2 adet çilek
 • 1 yemek kaşığı pudra şekeri
 • 500 ml. kızartma yağı
 • Kolay Donut Tarifinin Püf Noktası

  Milföy hamurlarının iyice çözüldüğünden emin olun.

  Kolay Donut Tarifinin Pişirme Önerisi

  Kızgın yağda pişirmeniz, milföy hamurlarının katlarının daha net ayrılmasına yardımcı olur.

  Kolay Donut Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Milföy hamurlarını çözümlesi için buzdolabından çıkarın.

  2. Çikolata sos hazırlanışı: Derin bir tencereye 2 parmak su koyun. Üzerine ısıya dayanıklı cam bir kase yerleştirin ve benmari yöntemiyle çikolatayı eritin.

  3. Frambuaz sos için: Frambuazları, şeker ile birlikte, kıvam alıncaya kadar pişirin.

  4. Milföy yapraklarını bir bardağın ağzı yardımı ile yuvarlak kesin. Minik bir kapak yardımı ile hamurun ortasında minik bir delik açın.

  5. Kızgın yağda kızartın.

  6. Kızarmış milföy hamurunun biraz soğumasını bekleyin ve bıçak yardımı ile ortadan ikiye bölün.

  7. Sprey halindeki krem şantiden sıkın ve çileklerle lezzetlendirin. Diğer yarısını kapatın ve pudra şekeri eleyerek son haline getirin.

  8. Frambuaz ve çikolata sosa bulayıp, donmasını bekleyin. İşte bu kadar, afiyet olsun!

  Kolay Donut Tarifinin Servis Önerisi

  Dilediğiniz soslarla servis edebilir ve lezzeti çeşitlendirebilirsiniz.  Kolay Donut Tarifi

  Ayrılmadan önce Kolay Donut Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Kolay Donut Tarifi Kolay Donut Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Kolay Donut Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Kolay Donut Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Kolay Donut Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Kolay Donut Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Kolay Donut Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Kolay Donut Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Kolay Donut Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Kolay Donut Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Kolay Donut Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Kolay Donut Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Kolay Donut Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Kolay Donut Tarifi istediğinde yeme, Kolay Donut Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Kolay Donut Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Kolay Donut Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Kolay Donut Tarifi Kolay Donut Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Kolay Donut Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Kolay Donut Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Kolay Donut Tarifi

  “Yeterince Kolay Donut Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Kolay Donut Tarifi Kolay Donut Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Kolay Donut Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Kolay Donut Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Kolay Donut Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Kolay Donut Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Kolay Donut Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Kolay Donut Tarifi Kolay Donut Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Kolay Donut Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Kolay Donut Tarifi ister. Kolay Donut Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Kolay Donut Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Kolay Donut Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?

  Bir Tabak Daha?
  Pratik Yemek Tarifleri

  Çabuk Yemek Tarifleri

  Rastgele Tarifler