Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi

Havanın biraz güneşli olduğu bir hafta sonu öğle vakti, Ege’yi özlediğimiz anlar için aranan lezzet: Keçi peynirli, otlu ve sebzeli omlet tarifi.

KAÇ KİŞİLİK

2 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaKeçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi İçin Malzemeler

 • 3 adet yumurta (çırpılmış)
 • 2-3 dal yeşil soğanın yeşil kısmı (kabaca doğranmış)
 • 1 yemek kaşığı taze maydanoz (kabaca doğranmış)
 • 1 yemek kaşığı dereotu (kabaca doğranmış)
 • 2 yemek kaşığı keçi peyniri
 • 1 tatlı kaşığı sızma zeytinyağı
 • 1/2 çay kaşığı tuz
 • 1/2 çay kaşığı karabiber
 • Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifinin Püf Noktası

  Dilerseniz bu tarife kırmızı soğan ve kabak da ekleyebilirsiniz. Ancak ince ince dilimlenmiş bu ikisini önceden yağda biraz çevirerek, yumurtalı ot karışımını sonradan eklemelisiniz. Erişimi olanlar taze tarhun ve ısırgan da kullanabilir, fakat bunları diğer otlarla beraber kullanmalısınız. Yumuşak keçi peyniri olarak büş ya da diğer yumuşak keçi çiftlik peynirlerini tercih edin.

  Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Otlarımızı doğrayıp kenara bir kaba alalım ve karıştıralım.

  2. Yumurtaları ayrı bir kapta iyice çırpıp otlarımızı biraz tuz ve karabiberle içine ekleyelim.

  3. İyice karıştırdıktan sonra kızdırdığımız tavaya sızma 1-2 yemek kaşığı kadar zeytinyağımızı ekleyip tavada bir döndürdükten sonra yumurtalı karışımımızı üzerine döküp pişirmeye başlayalım.

  4. 30 saniye kadar sonra ufak parçalar halindeki keçi peynirimizi omletin üzerine serpiştirelim.

  5. Spatulayla ucundan kaldırdığımız omletin altı pişmeye başladığında, omletimizi ikiye katlayalım. Bırakalım keçi peyniri eriyip otlarımızla bütünleşsin.

  6. Bir 10-15 saniye de o şekilde piştikten sonra katlı haliyle servise hazırdır. Yanında biraz salata lezzeti katlar.

  Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifinin Servis Önerisi

  Yanında hakiki balzamik sirkeli, çeri domatesli bir ot salatası iyi gidecektir.  Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi

  Ayrılmadan önce Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi istediğinde yeme, Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi

  “Yeterince Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi ister. Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Keçi Peynirli ve Otlu Omlet Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?