Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi

Sabahları kahvaltı yapmaya vakti olmayanlar! Evet, size sesleniyoruz. Artık poğaçaya talim etmekten kurtuluyorsunuz. Vakitsizlikten yakınmayı da bir kenara bırakıyorsunuz. Çünkü kahvaltınızı akşamdan dolapa koyuyor, sabah hızlıca tüketiyorsunuz. Hem de tek bir kavanozun içinde, hiçbir pişirme, yıkama işlemini ihtiyaç duymadan.
Malzemelerimiz de hep elimizin altında olan malzemeler. Kahramanlarımız yulaf ezmesi ve süt bir kavanozun içine giriyor. Bal ve tarçınla tatlanıyor. Dolapta bir gece dinleniyor. Sütün etkisiyle şişen ve yumuşayan yulaflar sabaha pratik ve sağlıklı bir kahvaltıya dönüşüyor. Kuru yemiş ve taze meyvelerle de birleşip tatlı ihtiyacını karşılıyor.
Güne zinde ve mutlu başlamak bazen bir kavanozun içinde saklıdır.

KAÇ KİŞİLİK

1 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

10 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

10 dakikaKavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi İçin Malzemeler

 • 5 yemek kaşığı yulaf ezmesi
 • 1 tatlı kaşığı bal
 • 3/4 su bardağı süt
 • 1/2 çay kaşığı tarçın
 • Üzeri için

 • 3 adet çiğ badem
 • 4 adet ceviz içi
 • 1/2 adet orta boy muz
 • 1 tatlı kaşığı hindistan cevizi rendesi
 • Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Bir kavanozun içine yulafı alın.

  2. Üzerine sütü ilave edin.

  3. Ardından tarçın ve balı ekleyerek güzelce karıştırın.

  4. Ağzını sıkıca kapatıp bir gece dolapta bekletin.

  5. Muzun kabuklarını soyun ve dilimleyin.

  6. Ceviz ve bademleri büyük parçalar halinde kırın.

  7. Dolapta beklemiş ve yumuşamış yulafları muz, Hindistan cevizi rendesi, kırdığınız badem ve cevizlerle birleştirin.

  8. Hızlı kahvaltınız hazır. Afiyet olsun.

  Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifinin Servis Önerisi

  Dilerseniz hazırladığınız yulafın bir kısmını tüketebilir, bal ve tarçın miktarını arttırabilirsiniz. Başka taze ya da kuru meyveleri kullanabilir, süt yerine badem sütü gibi daha farklı sütler tercih edebilirsiniz.  Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi

  Ayrılmadan önce Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi istediğinde yeme, Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi

  “Yeterince Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi ister. Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Kavanozda Hızlı Kahvaltı Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?