Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Kaşar Kroket Tarifi

Kaşar Kroket Tarifi

Özellikle hafta sonları yaptığımız film ya da dizi keyifleri öyle kuru kuruya hiç gitmiyor. Kalabalık arkadaş grupları, eş dost toplanmalarında da o sohbete ayak uyduracak bir atıştırmalık arıyor tüm gözler. Bu anların en iyi yancısını aslında çok iyi biliyorsunuz. Sosa bana bana yemelik, tabak bittiğinde ``Biraz daha yapsaydık keşke`` dedirten nefis mi nefis kaşar kroket tarifinden söz ediyoruz hiç şüphesiz.
Yemek yapmayı bilmeyenlerin bile çok hızlı bir şekilde hazırlayabileceği, yapımı pratik ama görüntüsü çok havalı. İhtiyacınız olanlarda çok basit aslında. Kaşar peyniriniz, yumurta, un ve galeta ununuz varsa bu işi oldu bilin. Öyleyse hadi keyif anları başlasın! Tadına doyulmayacak kaşar kroketler kızartılsın!

KAÇ KİŞİLİK

4 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

11 dakikaKaşar Kroket Tarifi İçin Malzemeler

 • Kızartmak için

 • 1/2 su bardağı sıvı yağ
 • Kroketi için

 • 250 gram kaşar peyniri
 • 2 adet yumurta
 • 100 gram galeta unu
 • 100 gram un
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • Kaşar Kroket Tarifinin Püf Noktası

  Kaşar peyniriniz soğukken dilimleyin. Bu şekilde daha rahat dilimlersiniz.

  Kaşar Kroket Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Bir kabın içerisine yumurtaları kırın ve çırpın.

  2. Diğer kaplara da galeta unu ve unu koyun. Galeta ununun içine karabiberi koyup karıştırın.

  3. Buzdolabında bekletilmiş kaşar peynirlerini 2 cm kalınlığında uzun bir çubuk şeklinde doğrayın.

  4. Önce yumurtaya ardından una sonra yumurtaya ve ardından galeta ununa batırın. Temiz bir tabağın içine aktarın. Buzdolabında üzeri kapalı bir şekilde dinlendirin.

  5. Yağı bir tavanın içine alın, kızdırın. Peynirleri kızgın yağda güzelce kızartın. Kağıt havlunun üzerine aktarın. Fazla yağlarını süzdürün.

  6. Yanında sosla sıcak sıcak servis edin.

  Kaşar Kroket Tarifinin Servis Önerisi

  Yanına dilediğiniz sosla birlikte servis edebilirsiniz.  Kaşar Kroket Tarifi

  Ayrılmadan önce Kaşar Kroket Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Kaşar Kroket Tarifi Kaşar Kroket Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Kaşar Kroket Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Kaşar Kroket Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Kaşar Kroket Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Kaşar Kroket Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Kaşar Kroket Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Kaşar Kroket Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Kaşar Kroket Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Kaşar Kroket Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Kaşar Kroket Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Kaşar Kroket Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Kaşar Kroket Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Kaşar Kroket Tarifi istediğinde yeme, Kaşar Kroket Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Kaşar Kroket Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Kaşar Kroket Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Kaşar Kroket Tarifi Kaşar Kroket Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Kaşar Kroket Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Kaşar Kroket Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Kaşar Kroket Tarifi

  “Yeterince Kaşar Kroket Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Kaşar Kroket Tarifi Kaşar Kroket Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Kaşar Kroket Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Kaşar Kroket Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Kaşar Kroket Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Kaşar Kroket Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Kaşar Kroket Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Kaşar Kroket Tarifi Kaşar Kroket Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Kaşar Kroket Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Kaşar Kroket Tarifi ister. Kaşar Kroket Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Kaşar Kroket Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Kaşar Kroket Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?