Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Karpuz Pizza Tarifi

Karpuz Pizza Tarifi

Karpuz pizza olur mu? Olur elbette. Karpuzu, şişkin mi şişkin orta kısmından halka şeklinde dilimlediğinizi düşünün bir. Oldu mu size bir pizza tabanı? Üzerine ufalayın peyniri, taze baharatları, yeşillikleri.
Soğuk soğuk yenen ve içinizi ferahlatan karpuz pizzanız hazır.

KAÇ KİŞİLİK

8 dilim

HAZIRLAMA SÜRESİ

10 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

10 dakikaKarpuz Pizza Tarifi İçin Malzemeler

 • 1 adet büyük boy karpuz
 • 200 gram yarım yağlı beyaz peynir
 • 8 yaprak taze nane
 • 8 dal taze kekik
 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı (arzuya göre)
 • Karpuz Pizza Tarifinin Püf Noktası

  Karpuzu öncesinde soğutun.Dilimlerin daha büyük ve şekilli olması için; uç kısımlardan basık, orta kısmı geniş bütün bir karpuz kullanmayı tercih edin.Karpuzu öncelikle uç kısımlarından keserek orta kısmına yaklaşabilir sonrasında daha kolay bir şekilde yuvarlak bir dilim çıkartabilirsiniz.

  Karpuz Pizza Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Orta kısmı uç kısımlarına göre hayli şişkin olan bütün boy karpuzun kabuğunu bol suda yıkayın, üzerini kurulayın.

  2. Keskin bir bıçak ya da özel bir aparat yardımıyla orta kısmından yuvarlak ve kalın bir dilim çıkartın.

  3. Servis tabağına aldığınız karpuz dilimini bir pizza dilimleyici yardımıyla sekiz eşit parçaya bölün.

  4. Her bir dilim üzerine eşit miktarda beyaz peynir serpiştirin. Ayıklanmış taze kekik ve nane yapraklarıyla süsleyin.

  5. Hafif bir tat katması için arzuya göre zeytinyağı gezdirdikten sonra bekletmeden sevdiklerinizle paylaşın.

  Karpuz Pizza Tarifinin Servis Önerisi

  Karpuz pizzayı, dilimlenen bir salata gibi düşünüp üzerine ince ince kıyılmış kırmızı soğan parçaları ve siyah zeytin dilimleri ekleyebilir, peynir miktarını arzu ettiğiniz oranda arttırabilirsiniz.  Karpuz Pizza Tarifi

  Ayrılmadan önce Karpuz Pizza Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Karpuz Pizza Tarifi Karpuz Pizza Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Karpuz Pizza Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Karpuz Pizza Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Karpuz Pizza Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Karpuz Pizza Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Karpuz Pizza Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Karpuz Pizza Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Karpuz Pizza Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Karpuz Pizza Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Karpuz Pizza Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Karpuz Pizza Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Karpuz Pizza Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Karpuz Pizza Tarifi istediğinde yeme, Karpuz Pizza Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Karpuz Pizza Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Karpuz Pizza Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Karpuz Pizza Tarifi Karpuz Pizza Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Karpuz Pizza Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Karpuz Pizza Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Karpuz Pizza Tarifi

  “Yeterince Karpuz Pizza Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Karpuz Pizza Tarifi Karpuz Pizza Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Karpuz Pizza Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Karpuz Pizza Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Karpuz Pizza Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Karpuz Pizza Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Karpuz Pizza Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Karpuz Pizza Tarifi Karpuz Pizza Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Karpuz Pizza Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Karpuz Pizza Tarifi ister. Karpuz Pizza Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Karpuz Pizza Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Karpuz Pizza Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?