Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Kalpli Bruschetta Tarifi

Sevgililer Günü geldi çattı. Herşey kalpli, herşey kırmızı, herkes çok aşık.
Sevgilisine kendi elleriyle romantik bir akşam yemeği hazırlamak isteyen tatlış aşıklara yardımcı olmak boynumuzun borcu.
Bu akşam masalarınızı süsleyecek, çok pratik, mis gibi kokan, aşkınızı hem rengi hem şekliyle gözler önüne serecek bir atıştırmalık, bir Italyan klasiği: Bruschetta.

KAÇ KİŞİLİK

2 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

15 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

1 dakikaKalpli Bruschetta Tarifi İçin Malzemeler

 • 10 adet üzüm domates
 • 10 adet fesleğen yaprağı
 • 10 adet siyah zeytin
 • 1 diş sarımsak
 • 6 kalın dilim tost ekmeği
 • 2 yemek kaşığı sızma zeytinyağı
 • 1 tatlı kaşığı balzamik sirke
 • 2 adet ceviz içi (iri parçalanmış)
 • 1/4 çay kaşığı tuz (azaltıp arttırılabilir)
 • 1 yemek kaşığı rendelenmiş parmesan peyniri
 • Kalpli Bruschetta Tarifinin Püf Noktası

  Domatesli karışımı servisten hemen önce ekmeklerin üzerine koyun ki ekmekler yumuşayıp kıtırlığını kaybetmesin.

  Kalpli Bruschetta Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Tost ekmeklerini kalp şeklinde bir kurabiye kalıbıyla kesip, hafif kıtır olacak kadar kızartın.

  2. Domatesleri boyuna 4 barçaya kesin. Eğer domatesler normalden biraz daha büyükse enine 2 boyuna 4 parçaya kesin.

  3. Zeytinlerin çekirdeklerini çıkarıp, küçük parçalara ayırın.

  4. Fesleğenleri çok ince olmamak şartıyla kıyın.

  5. Cevizleri dişe gelecek büyüklükte parçalayın.

  6. Ekmek dışındaki bütün malzemeleri bir kasede harmanlayın.

  7. Kalp şeklindeki kıtır ekmeklerin üzerine bolca malzeme ve sosundan koyun, servis tabaklarına alın.

  Kalpli Bruschetta Tarifinin Servis Önerisi

  Farklı renklerde domates (sarı, mor) bulabiliyorsanız, bruschettalarınız çok daha estetik gözükür.  Kalpli Bruschetta Tarifi

  Ayrılmadan önce Kalpli Bruschetta Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Kalpli Bruschetta Tarifi Kalpli Bruschetta Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Kalpli Bruschetta Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Kalpli Bruschetta Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Kalpli Bruschetta Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Kalpli Bruschetta Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Kalpli Bruschetta Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Kalpli Bruschetta Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Kalpli Bruschetta Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Kalpli Bruschetta Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Kalpli Bruschetta Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Kalpli Bruschetta Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Kalpli Bruschetta Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Kalpli Bruschetta Tarifi istediğinde yeme, Kalpli Bruschetta Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Kalpli Bruschetta Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Kalpli Bruschetta Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Kalpli Bruschetta Tarifi Kalpli Bruschetta Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Kalpli Bruschetta Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Kalpli Bruschetta Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Kalpli Bruschetta Tarifi

  “Yeterince Kalpli Bruschetta Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Kalpli Bruschetta Tarifi Kalpli Bruschetta Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Kalpli Bruschetta Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Kalpli Bruschetta Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Kalpli Bruschetta Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Kalpli Bruschetta Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Kalpli Bruschetta Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Kalpli Bruschetta Tarifi Kalpli Bruschetta Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Kalpli Bruschetta Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Kalpli Bruschetta Tarifi ister. Kalpli Bruschetta Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Kalpli Bruschetta Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Kalpli Bruschetta Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?