Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Kakaolu Chia Puding Tarifi

İçerdiği protein, omega 3 ve minerallerle adını sık sık duyar olduk chia’nın. Kısa zamanda gönlümüze taht kurup, mutfaklarımızda yerini aldı bile. Bu kadar sevilmesinde pratik oluşunun da büyük etkisi var elbette. Düşünsenize suda bekletme, pişirme derdi yok. Dilerseniz sütle, dilerseniz yoğurtla karıştırıp, buzdolabında bekletiyorsunuz, saatler içinde hem leziz hem sağlıklı bir kahvaltılık ya da ara öğüne dönüşüyor. Adeta sihirli bu minik tohumlar!
Bu kez kakao ve Hindistan cevizi eşlik ediyor chia pudingimize. Yatmadan önce sadece birkaç dakikanızı ayırarak, kakaolu sütle başladığınız günlerde olduğu gibi mutlu bir şekilde başlayabilirsiniz güne.

KAÇ KİŞİLİK

2 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaKakaolu Chia Puding Tarifi İçin Malzemeler

 • 1 su bardağı süt
 • 3 yemek kaşığı bal
 • 5 yemek kaşığı chia tohumu
 • 1 yemek kaşığı kakao
 • 1 yemek kaşığı hindistan cevizi
 • Üzeri için

 • 1 yemek kaşığı ceviz içi
 • Kakaolu Chia Puding Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Süt, kakao ve balı bir kaba alarak çırpma teliyle güzelce karıştırın.

  2. Üzerine chia tohumu ve Hindistan cevizini ekleyerek tekrar karıştırın.

  3. 20 dakikada bir karıştırmak suretiyle en az iki saat buz dolabında bekletin.

  4. Pudinginiz kıvam aldığında, üzerine ceviz serperek afiyetle tüketin.

  Kakaolu Chia Puding Tarifinin Servis Önerisi

  Pudinginizi taze meyvelerle servis edebilirsiniz.  Kakaolu Chia Puding Tarifi

  Ayrılmadan önce Kakaolu Chia Puding Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Kakaolu Chia Puding Tarifi Kakaolu Chia Puding Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Kakaolu Chia Puding Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Kakaolu Chia Puding Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Kakaolu Chia Puding Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Kakaolu Chia Puding Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Kakaolu Chia Puding Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Kakaolu Chia Puding Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Kakaolu Chia Puding Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Kakaolu Chia Puding Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Kakaolu Chia Puding Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Kakaolu Chia Puding Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Kakaolu Chia Puding Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Kakaolu Chia Puding Tarifi istediğinde yeme, Kakaolu Chia Puding Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Kakaolu Chia Puding Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Kakaolu Chia Puding Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Kakaolu Chia Puding Tarifi Kakaolu Chia Puding Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Kakaolu Chia Puding Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Kakaolu Chia Puding Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Kakaolu Chia Puding Tarifi

  “Yeterince Kakaolu Chia Puding Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Kakaolu Chia Puding Tarifi Kakaolu Chia Puding Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Kakaolu Chia Puding Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Kakaolu Chia Puding Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Kakaolu Chia Puding Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Kakaolu Chia Puding Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Kakaolu Chia Puding Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Kakaolu Chia Puding Tarifi Kakaolu Chia Puding Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Kakaolu Chia Puding Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Kakaolu Chia Puding Tarifi ister. Kakaolu Chia Puding Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Kakaolu Chia Puding Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Kakaolu Chia Puding Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?