Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi

Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi

İçi ganaj, dışı çikolata, kakao, kuru yemiş gibi karışımlar ile kaplı bir tür şekerleme olan kakao kaplı trüf çikolata (bir diğer adı truffle), albenisi ile çoluk çocuk herkesi kendine hayran bırakır.
Çay atıştırmalığı olur, gün kraliçesi olarak kendini ön plana atar, baba sevindirir, sevgiliyi kendine bağlar. Çikolata yemek için bahaneye ihtiyacı olan da olmayan da yesin, daha ne olsun?

KAÇ KİŞİLİK

30 adet

HAZIRLAMA SÜRESİ

1 saat

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaKakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi İçin Malzemeler

 • 300 gram bitter kuvertür çikolata
 • 200 ml. krema
 • Kaplaması için

 • 1/2 su bardağı kakao
 • 1/2 su bardağı rendelenmiş hindistan cevizi
 • 1/2 su bardağı ince çekilmiş fındık içi
 • Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifinin Püf Noktası

  Ganaj çikolatanın yoğun tadını bir parça azaltmak ve evde kalmış kek parçalarını değerlendirmek için eritilmiş çikolata karışımına ekleyebilirsiniz.Beyaz çikolatadan trüf hazırlayacaksanız yağ oranı yüksek olduğu için kullanacağınız krema miktarını yarı yarıya azaltabilirsiniz.

  Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Blok şeklinde satın aldığınız bitter kuvertür çikolatayı ganaj hazırlamak üzere küçük parçalar halinde kırın. Kakao oranının yüksek olması, yağ oranının düşük olması sebebiyle bitter çikolata tercih edebilirsiniz.

  2. Kremayı, küçük bir sos tenceresinde kaynama derecesine gelene kadar ısıtın. Fokur fokur kaynamasına izin vermeden ocaktan alın.

  3. Çikolata parçalarını kremaya katın ve hızlıca karıştırın. Arzuya göre bu esnada içine şekerleme, acıbadem likörü gibi aroma arttırıcılar ekleyebilirsiniz.

  4. Ilınan ganaj karışımını derin dondurucuda 1 saat kadar soğutun.

  5. Kıvam alan ganaj karışımından ceviz büyüklüğünde parçalar alın. Elinizin ısısıyla erimemesi için hızlı hareket edip, yuvarlak şekil verin ve yağlı kağıt üzerine alıp bekletin.

  6. Hazır durumda olan çikolatalı trüfleri; ayrı ayrı kakao, ince çekilmiş fındık içi ve rendelenmiş Hindistan cevizine buladıktan sonra sevdiklerinizle paylaşın.

  7. Onları her daim, aniden sevindirmek için hazır satılan kağıt kalıplar içinde yanınızda bulundurun.

  Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifinin Servis Önerisi

  Trüf toplarını arzuya göre eritilmiş çikolata karışımına buladıktan sonra dondurup, servis edebilirsiniz.  Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi

  Ayrılmadan önce Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi istediğinde yeme, Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi

  “Yeterince Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi ister. Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Kakao Kaplı Trüf Çikolata Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?