Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Ispanaklı Omlet Tarifi

Ispanaklı Omlet Tarifi

Sabah kahvaltılarından vazgeçemeyeceğimize göre bu tarif, kahvaltı keyfini doyumsuz yaşamak isteyenler için nefis bir öneri.
Bol vitamin deposu ıspanağı alıyor ve bol protein deposu yumurtayla birleştiriyor ve bu lezzeti masanın en güzel yerine yerleştiriyoruz.
Yapmanız gereken yumurtaları çırpmak ve dolgun doku için sütü de ilave etmek, omlet tavanıza alıp tavanın altını kısıp, kapağını kapamak. Biz ıspanak kullandık, siz ıspanak olmadan veya sote mantarlar ilave ederek bu lezzeti damak tadınıza göre şekillendirebilirsiniz.
Afiyetler olsun.

KAÇ KİŞİLİK

1 adet

HAZIRLAMA SÜRESİ

15 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

10 dakikaIspanaklı Omlet Tarifi İçin Malzemeler

 • 3 adet yumurta
 • 2 çay kaşığı süt
 • 1,5 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı iri çekilmiş karabiber
 • 1 çay kaşığı tereyağı
 • 1/4 bağ baby ıspanak (salatalık, küçük ve körpe ıspanak ya
 • 50 gram rendelenmiş kaşar peyniri
 • Ispanaklı Omlet Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Yumurtayı bir kaseye alın ve çırpın.

  2. Çırparken sütü ilave edin ve çırpmaya devam edin.

  3. Yumurta iyice karışıncaya kadar çırpmaya devam edin.

  4. Tuz ve karabiberi ilave edip 5 dakika buzdolabında dinlendirin.

  5. Ispanakları temizleyin ve 1 yemek kaşığı tereyağıyla soteleyin.

  6. Omlet tavanızı ısıtın ve yağı eritin.

  7. Omlet harcınızı tavaya, kenarlara fazla sıçratmadan dökün.

  8. Tavanın kapağını kapatın ve 3 dakika kısık ateşte pişirin.

  9. Hazırladığınız ıspanak soteyi ve kaşarı ilave edip spatula yardımıyla omletin bir yüzünü diğer yüzünün üzerine örtün ve 2-3 dakika daha pişirip tabağa alın. Üzerine  Ispanaklı Omlet Tarifi

  Ayrılmadan önce Ispanaklı Omlet Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Ispanaklı Omlet Tarifi Ispanaklı Omlet Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Ispanaklı Omlet Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Ispanaklı Omlet Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Ispanaklı Omlet Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Ispanaklı Omlet Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Ispanaklı Omlet Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Ispanaklı Omlet Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Ispanaklı Omlet Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Ispanaklı Omlet Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Ispanaklı Omlet Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Ispanaklı Omlet Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Ispanaklı Omlet Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Ispanaklı Omlet Tarifi istediğinde yeme, Ispanaklı Omlet Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Ispanaklı Omlet Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Ispanaklı Omlet Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Ispanaklı Omlet Tarifi Ispanaklı Omlet Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Ispanaklı Omlet Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Ispanaklı Omlet Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Ispanaklı Omlet Tarifi

  “Yeterince Ispanaklı Omlet Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Ispanaklı Omlet Tarifi Ispanaklı Omlet Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Ispanaklı Omlet Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Ispanaklı Omlet Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Ispanaklı Omlet Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Ispanaklı Omlet Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Ispanaklı Omlet Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Ispanaklı Omlet Tarifi Ispanaklı Omlet Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Ispanaklı Omlet Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Ispanaklı Omlet Tarifi ister. Ispanaklı Omlet Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Ispanaklı Omlet Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Ispanaklı Omlet Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?