Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi

İnternetin en şık yemek bloggerlarından Geraldine Cooks, Yemek.com için yazdı.
Dünyanın en büyük oranda incir üreten ülkesi olduğumuzu biliyor muydun? En sevdiğim meyvelerden biridir ve her şekilde kullanmayı severim. Meyve olarak tüketmeyi, reçelini, tatlılarını ve salatasını yaparım. Kurusunun çok fanatiği olamadım ama tazesi olmadığı zamanlarda ceviz ile beraber tüketebilirim.
Değişik salatalarımla herkesi şaşırtmayı seviyorum. Bunlardan biri de peynirli incir salatamdır. Yapımı oldukça pratiktir. Ana yemek zamanı sofrada görenler mutlaka sorar. “Bunda ne var? Peynir mi o? Değişik!”

KAÇ KİŞİLİK

4 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaİncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi İçin Malzemeler

 • 4 adet altı patlamamış yarı yumuşak incir
 • 2 dilim keçi peyniri
 • 1/4 demet taze nane (arzuya göre reyhan)
 • 1 yemek kaşığı nar ekşisi
 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 1 çay kaşığı bal
 • 1/2 çay kaşığı taze çekilmiş tane karabiber
 • İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Yıkayıp, kuruladığınız incirleri boyuna dört eşit parçaya bölün. Sırt kısımları aşağıda kalacak şekilde servis tabağına yerleştirin.

  2. Keçi peynirlerini incirlerin üzerine ufalayın.

  3. Zeytinyağı ve nar ekşisini üzerlerine gezdirin. Balı hepsinin üzerine eşit gelecek şekilde akıtın.

  4. Taze çekilmiş tane karabiberi serpiştirin. Tek tek ayıkladığınız nane ya da reyhan yaprakları ile süsledikten sonra bekletmeden servis edin. Sevdiklerinizle paylaşın.

  İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifinin Servis Önerisi

  Zeytinyağı, nar ekşisi ve keçi peyniri miktarını arzu ettiğiniz oranda arttırabilirsiniz.  İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi

  Ayrılmadan önce İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi istediğinde yeme, İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi

  “Yeterince İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi ister. İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok İncir ve Keçi Peyniri Salatası Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?