Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

İki Malzemeli Kek Tarifi

İki Malzemeli Kek Tarifi

Video tarif olarak hazırladığımız `Üç Malzemeli Nutella Brownie` şöyle dursun. Pratik tarifler köşemizde bugün unun da başını alıp uzaklara gittiği iki malzemeli kek tarifi var. Enerjisi ve kıvamını fıstık ezmesinden alan bu kek de en az brownie kadar lezzetli emin olabilirsiniz.
Hazırsanız mutfağa girip ortalığı mis gibi kek kokutalım diyorum. Bizi seven arkamızdan gelsin.

KAÇ KİŞİLİK

8 dilim

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

20 dakikaİki Malzemeli Kek Tarifi İçin Malzemeler

 • 4 adet yumurta
 • 200 gram fıstık ezmesi
 • İki Malzemeli Kek Tarifinin Püf Noktası

  Yumurtaları elektrikli bir çırpıcı yardımıyla 5-6 dakika kadar çırpın.Fıstık ezmesini kek hazırlığı öncesinde oda ısısında bekletin.Kullandığınız fırın tipine göre pişirme süresi değişiklik gösterebilir.

  İki Malzemeli Kek Tarifinin Pişirme Önerisi

  Bu pratik keki arzuya göre herhangi bir çikolata kreması, ceviz ya da fındık ezmesi kullanarak da hazırlayabilir, damla çikolata ekleyebilirsiniz. Kekin içi hafif ıslak kalacak, tadı brownie'yi anımsatacaktır.

  İki Malzemeli Kek Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Yumurtaları derin bir karıştırma kabına tek tek kırın.

  2. Yumurtaları mikser yardımıyla, yüksek devirde iyice köpürüp beyaza yakın bir renk alana kadar çırpın.

  3. Oda sıcaklığında beklettiğiniz fıstık ezmesini ayrı bir karıştırma kabına alın.

  4. Fıstık ezmesini azar azar eklediğiniz çırpılmış yumurtalarla birlikte karıştırın. Bu aşamada mikser yerine spatula ya da tahta bir kaşık kullanın.

  5. Hazırladığınız kek karışımını yağlı kağıt serili fırın tepsisine boşaltın. Üzerini bir spatula yardımıyla düzeltin. Önceden ısıtılmış 180 derece fırında 20 dakika kadar pişirin.

  6. Ilınması için bir süre oda ısısında beklettiğiniz keki, dilimledikten sonra sevdiklerinizle paylaşın.  İki Malzemeli Kek Tarifi

  Ayrılmadan önce İki Malzemeli Kek Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce İki Malzemeli Kek Tarifi İki Malzemeli Kek Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları İki Malzemeli Kek Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates İki Malzemeli Kek Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği İki Malzemeli Kek Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler İki Malzemeli Kek Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla İki Malzemeli Kek Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla İki Malzemeli Kek Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla İki Malzemeli Kek Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla İki Malzemeli Kek Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri İki Malzemeli Kek Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla İki Malzemeli Kek Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak İki Malzemeli Kek Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa İki Malzemeli Kek Tarifi istediğinde yeme, İki Malzemeli Kek Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. İki Malzemeli Kek Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada İki Malzemeli Kek Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar İki Malzemeli Kek Tarifi İki Malzemeli Kek Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, İki Malzemeli Kek Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman İki Malzemeli Kek Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  İki Malzemeli Kek Tarifi

  “Yeterince İki Malzemeli Kek Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte İki Malzemeli Kek Tarifi İki Malzemeli Kek Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, İki Malzemeli Kek Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda İki Malzemeli Kek Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden İki Malzemeli Kek Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  İki Malzemeli Kek Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir İki Malzemeli Kek Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. İki Malzemeli Kek Tarifi İki Malzemeli Kek Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri İki Malzemeli Kek Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi İki Malzemeli Kek Tarifi ister. İki Malzemeli Kek Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda İki Malzemeli Kek Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok İki Malzemeli Kek Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?

  Bir Tabak Daha?
  Pratik Yemek Tarifleri

  Çabuk Yemek Tarifleri

  Rastgele Tarifler