Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Hindistan Cevizli Toplar Tarifi

Hindistan Cevizli Toplar Tarifi

Hafif ve atıştırmalık bir tarifimi var! Sadece 3 malzeme ile çabucak hazırlayıp servis edebileceğiniz enfes bir tarif. Hindistan cevizli toplar tarifi ile akşam yemeklerinden sonra çayın yanında servis edip ağızları tatlandıracaksınız. Dilerseniz eritilmiş çikolata ile öğle vakitleri kahvelerin yanında keyiflere keyif katabilirsiniz.

KAÇ KİŞİLİK

4 porsiyon

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

15 dakikaHindistan Cevizli Toplar Tarifi İçin Malzemeler

 • 1 yemek kaşığı bal
 • 2 su bardağı hindistan cevizi tozu
 • 2 adet yumurta beyazı
 • Hindistan Cevizli Toplar Tarifinin Püf Noktası

  Balı şeker sevme durumunuza göre arttırıp, azaltabilirsiniz.

  Hindistan Cevizli Toplar Tarifinin Pişirme Önerisi

  Pişme süresi fırınınıza göre farklılık gösterebilir.

  Hindistan Cevizli Toplar Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Yumurta aklarının içine balı ve Hindistan cevizi tozunu ekleyip yoğuruyoruz.

  2. Yuvarlayıp muffin kağıtlarına koyuyoruz.

  3. Önceden ısıtılmış 180 derecelik fırında 20 dakika kadar pişiriyoruz. Afiyet olsun.

  Hindistan Cevizli Toplar Tarifinin Servis Önerisi

  Eritilmiş bitter çikolataya banarak servis edebilirsiniz.  Hindistan Cevizli Toplar Tarifi

  Ayrılmadan önce Hindistan Cevizli Toplar Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Hindistan Cevizli Toplar Tarifi Hindistan Cevizli Toplar Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Hindistan Cevizli Toplar Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Hindistan Cevizli Toplar Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Hindistan Cevizli Toplar Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Hindistan Cevizli Toplar Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Hindistan Cevizli Toplar Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Hindistan Cevizli Toplar Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Hindistan Cevizli Toplar Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Hindistan Cevizli Toplar Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Hindistan Cevizli Toplar Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Hindistan Cevizli Toplar Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Hindistan Cevizli Toplar Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Hindistan Cevizli Toplar Tarifi istediğinde yeme, Hindistan Cevizli Toplar Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Hindistan Cevizli Toplar Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Hindistan Cevizli Toplar Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Hindistan Cevizli Toplar Tarifi Hindistan Cevizli Toplar Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Hindistan Cevizli Toplar Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Hindistan Cevizli Toplar Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Hindistan Cevizli Toplar Tarifi

  “Yeterince Hindistan Cevizli Toplar Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Hindistan Cevizli Toplar Tarifi Hindistan Cevizli Toplar Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Hindistan Cevizli Toplar Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Hindistan Cevizli Toplar Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Hindistan Cevizli Toplar Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Hindistan Cevizli Toplar Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Hindistan Cevizli Toplar Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Hindistan Cevizli Toplar Tarifi Hindistan Cevizli Toplar Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Hindistan Cevizli Toplar Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Hindistan Cevizli Toplar Tarifi ister. Hindistan Cevizli Toplar Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Hindistan Cevizli Toplar Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Hindistan Cevizli Toplar Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?