Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi

Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi

Fırından yeni çıkan Hindistan cevizli kurabiyelerin mis gibi kokusu insanı alıp götürür.
Ayrıca un miktarı az olan bu kurabiyeyi, kısa sürede hazırlayabilir sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

KAÇ KİŞİLİK

20 adet

HAZIRLAMA SÜRESİ

20 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

10 dakikaHindistan Cevizli Kurabiye Tarifi İçin Malzemeler

 • 125 gram tereyağı
 • 1/2 su bardağı rendelenmiş hindistan cevizi
 • 1 adet yumurta
 • 1/2 su bardağı pudra şekeri
 • 1,5 su bardağı un
 • 1 paket kabartma tozu
 • 1 paket vanilya
 • Üzeri için

 • 1 adet yumurta akı
 • 1/2 su bardağı rendelenmiş hindistan cevizi
 • Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifinin Püf Noktası

  Tereyağını oda sıcaklığında beklettikten sonra kullanın.

  Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifinin Pişirme Önerisi

  Hamuru rulo şeklinde derin dondurucuda saklayabilir, arzu ettiğiniz zaman rendelenmiş Hindistan cevizine bulayarak kullanabilirsiniz.

  Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Yumurta, tereyağı ve pudra şekerini, oval bir kapta krema haline gelene kadar karıştırın.

  2. Sırasıyla; rendelenmiş Hindistan cevizi, elenmiş un, kabartma tozu ve vanilya ekleyin. Tüm malzemeyi özleşene kadar yoğurun.

  3. Krema sıkma torbasına, arzu ettiğiniz kurabiye şeklini elde etmek için gerekli uç kısmı takın. Hazırladığınız kurabiye hamurundan bir bölümünü krema torbasına alın.

  4. Fırın tepsisinin tabanını yağlı kağıt ile kaplayın. Kurabiyeleri, krema sıkma torbasının yardımıyla aralıklı olarak fırın tepsisine yerleştirin.

  5. Üzerlerine çırpılmış yumurta akı sürün. Rendelenmiş Hindistan cevizi serpiştirin.

  6. Kurabiyeleri, önceden ısıtılmış 180 derece fırında üzerleri kızarana kadar yaklaşık 30 dakika pişirin. Ilındıktan sonra servis edin. Sevdiklerinizle paylaşın.  Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi

  Ayrılmadan önce Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi istediğinde yeme, Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi

  “Yeterince Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi ister. Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?

  Bir Tabak Daha?
  Pratik Yemek Tarifleri

  Çabuk Yemek Tarifleri

  Rastgele Tarifler