Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Garnitürlü Makarna Tarifi

Görünümü ile herkesin en sevdiği lezzetlerden biri olacak oldukça pratik bir tarifimiz var! Garnitürlü makarna tarifi ile karbonhidrata doyacak, içindeki garnitür ile makarna serüvenini en üst seviyeye çıkartacaksınız. Hazırlaması oldukça pratik olan tarifimizin içerisindeki malzemeler ile de sizleri hiç zorlamıyor. Dilediğiniz bir makarna türü kaynayan suda pişecek, garnitür ve yoğurtlu sosla birleşecek. Sonrasında sofralarda kaşıklanarak bitecek. Makarna tarifleri arasında en çok sevilen garnitürlü makarna tarifi karşınızda!
Akşam yemeklerinde yancı olarak servis edebileceğiniz gibi öğlen yemeklerinde midenizi yatıştırmak için de tüketebilirsiniz. Ayrıca ertesi gün için bir kabın içerisine alıp, ağzı kapalı bir şekilde dolapta saklayabilir sonrasında salata niyetine afiyetle de yiyebilirsiniz. Garnitürlü makarna tarifimizi bir kenara açın ve sofradakileri daha fazla bekletmeyin. Şimdiden afiyet olsun.

KAÇ KİŞİLİK

5 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

10 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

10 dakikaGarnitürlü Makarna Tarifi İçin Malzemeler

 • 1/2 paket makarna (Dilediğiniz bir tür)
 • 1/2 kavanoz garnitür
 • 1 kase yoğurt
 • 1 diş sarımsak
 • 2 yemek kaşığı mayonez
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 4 dal maydanoz
 • Garnitürlü Makarna Tarifinin Püf Noktası

  Dilediğiniz makarna türünü kullanabilirsiniz. Daha çok düdük gibi daha ufak boyutlarda olanları tercih etmenizi öneririz.

  Garnitürlü Makarna Tarifinin Pişirme Önerisi

  Makarnayı pişirirken, paketin arkasındaki talimatları dikkate alarak pişirebilirsiniz.

  Garnitürlü Makarna Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Makarnayı biraz tuzla kaynar suda yaklaşık 10 dakika pişirin.

  2. Piştikten sonra suyunu süzün ve derin bir karıştırma kabına alın.

  3. Üzerine yarım kavanoz garnitür dökün ve harmanlayın.

  4. Yoğurdu ve mayonezi ayrı bir kapta karıştırın. Sarımsağı ezin ve karışıma ekleyin. Tuz ve dilediğiniz baharatları ekleyin ve karıştırın.

  5. Makarna dolu kaba ekleyin ve harmanlayın.

  6. Servis tabağına alın ve maydanoz yaprakları ile süsleyerek servis edin. Afiyet olsun.

  Garnitürlü Makarna Tarifinin Servis Önerisi

  Başlangıç olarak sofralarda servis edebilirsiniz.  Garnitürlü Makarna Tarifi

  Ayrılmadan önce Garnitürlü Makarna Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Garnitürlü Makarna Tarifi Garnitürlü Makarna Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Garnitürlü Makarna Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Garnitürlü Makarna Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Garnitürlü Makarna Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Garnitürlü Makarna Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Garnitürlü Makarna Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Garnitürlü Makarna Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Garnitürlü Makarna Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Garnitürlü Makarna Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Garnitürlü Makarna Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Garnitürlü Makarna Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Garnitürlü Makarna Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Garnitürlü Makarna Tarifi istediğinde yeme, Garnitürlü Makarna Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Garnitürlü Makarna Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Garnitürlü Makarna Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Garnitürlü Makarna Tarifi Garnitürlü Makarna Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Garnitürlü Makarna Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Garnitürlü Makarna Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Garnitürlü Makarna Tarifi

  “Yeterince Garnitürlü Makarna Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Garnitürlü Makarna Tarifi Garnitürlü Makarna Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Garnitürlü Makarna Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Garnitürlü Makarna Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Garnitürlü Makarna Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Garnitürlü Makarna Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Garnitürlü Makarna Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Garnitürlü Makarna Tarifi Garnitürlü Makarna Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Garnitürlü Makarna Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Garnitürlü Makarna Tarifi ister. Garnitürlü Makarna Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Garnitürlü Makarna Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Garnitürlü Makarna Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?