Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Ganaj Tarifi

Ganaj Tarifi

Pastaların, keklerin üzerini kaplayarak bir ressamın elinden çıkmışçasına güzel bir tablo oluşturan nefis çikolata katman... Son ve vurucu dokunuş olan bu güzellik ``ganaj (ganache)`` adıyla biliniyor. Temelde iki malzemenin doğru ısıda eritilip, dinlendirilmesine dayanıyor. Böyle düşününce yapımı pek pratik geliyor ama ciddi bir özen istiyor. Doğru ısıyı bulmak, iki malzemenin henüz ocaktayken katılaşmalarını önlemek ciddi mesele.
Gelin, anlatalım öyleyse. Kuvertür çikolata ve kremayı tezgahın üzerine alalım. Siz dilerseniz kuvertür bitter çikolata ya da bulamazsanız iyi kalitede bir çikolata da kullanabilirsiniz. Bir sos tenceresine bir de spatulaya ihtiyacımız var. Onlarda geldiyse, her şey hazırsa başlıyoruz! Şimdi gelsin nefis pastalar, tadına doyum olmaz kekler, tatlılar...

KAÇ KİŞİLİK

1 küçük boy kavanoz

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

7 dakikaGanaj Tarifi İçin Malzemeler

 • 1 paket krema
 • 180 gram kuvertür çikolata
 • Ganaj Tarifinin Püf Noktası

  Ocağın altını kısık ateşte kullanın, mutlaka karıştırın ve kremanın kesilmesine engel olun. Dilerseniz bitter çikolata kullanarak da ganajınızı hazırlayabilirsiniz.

  Ganaj Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Kremayı minik bir sos tenceresinin içerisine alın. Ocağın altını kısık ateşte açın.

  2. Birkaç dakika karıştırarak ısısının artmasını bekleyin.

  3. Ardından içerisine çikolataları ilave edin. Karıştırarak eritmeye başlayın.

  4. Çikolata erimeye başladığında ocaktan alın ve karıştırarak kendi ısısında eritmeye devam edin. Tamamen eridiğinde bir kabın içine aktarın.

  5. Buzdolabında 20 dakika kadar üzeri streç filmle tamamen sarılı şekilde dinlendirdikten sonra dilediğiniz pastanın kekin üzerine ya da içine sürerek kullanabilirsiniz.  Ganaj Tarifi

  Ayrılmadan önce Ganaj Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Ganaj Tarifi Ganaj Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Ganaj Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Ganaj Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Ganaj Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Ganaj Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Ganaj Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Ganaj Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Ganaj Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Ganaj Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Ganaj Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Ganaj Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Ganaj Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Ganaj Tarifi istediğinde yeme, Ganaj Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Ganaj Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Ganaj Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Ganaj Tarifi Ganaj Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Ganaj Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Ganaj Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Ganaj Tarifi

  “Yeterince Ganaj Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Ganaj Tarifi Ganaj Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Ganaj Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Ganaj Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Ganaj Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Ganaj Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Ganaj Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Ganaj Tarifi Ganaj Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Ganaj Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Ganaj Tarifi ister. Ganaj Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Ganaj Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Ganaj Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?

  Bir Tabak Daha?
  Pratik Yemek Tarifleri

  Çabuk Yemek Tarifleri

  Rastgele Tarifler