Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi

Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi

İçinin pastırmayla şenlendiği, fırında nar gibi pişen bir lezzet. Dilerseniz çay saatlerinizde, dilerseniz sabah kahvaltısında afiyetle tüketebilirsiniz. Mutlaka deneyin.

KAÇ KİŞİLİK

4 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

15 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

20 dakikaGaletalı Çıtır Lezzet Tarifi İçin Malzemeler

 • 5 adet yufka
 • 150 gram kaşar peyniri
 • 7 dilim pastırma
 • İç sosu için

 • 1 şişe soda
 • 1 adet yumurta
 • 1/2 çay bardağı ayçiçek yağı
 • 1 çay kaşığı tuz
 • Üzeri için

 • 1 su bardağı galeta unu
 • Galetalı Çıtır Lezzet Tarifinin Püf Noktası

  İç malzemesinde pastırma yerine sucuk, salam ya da dilediğiniz başka bir malzeme kullanabilirsiniz.

  Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Yufkaları tezgahın üzerine serin ve üçgen şeklinde kesin.

  2. Ayrı bir kabın içinde iç sosun tüm malzemelerini karıştırın.

  3. Kestiğiniz üçgen biçimindeki yufkalardan birini alın. Fırça yardımıyla iç sostan sürün.

  4. Kaşar peynirlerini ince ince kesin ya da rendeleyin. Pastırmaları da ince ince doğrayın ve karıştırın.

  5. İç sosunu sürdüğünüz böreklerin içine harcı ilave edin ve muska biçiminde sarın.

  6. İşlemi tüm yufkalar ve iç harç bitene kadar tekrar edin.

  7. Ardından ön yüzlerini önce iç sosa daha sonrada galeta ununa batırarak, pişirme kağıdı serili bir fırın tepsisinin üzerine dizin.

  8. 180 derecelik fırında yaklaşık 30 dakika kadar pişirin. Piştiğinde çıkarıp afiyetle tüketin.  Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi

  Ayrılmadan önce Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Galetalı Çıtır Lezzet Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Galetalı Çıtır Lezzet Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi istediğinde yeme, Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi

  “Yeterince Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi ister. Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Galetalı Çıtır Lezzet Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?