Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi

Oldukça lezzetli ve beyaz etli bir balık barlam. Tütsülenmiş hali patlıcan köpüğü ve özel olarak hazırlanan sosuyla bir araya geldiğinde ortaya muhteşem bir tat uyumu çıkıyor.
Yemek.com özel çekiminde şef Symeon Triantafyllou’dan püf noktalarını öğrendiğimiz Frankie`ye özel “Tütsülenmiş Barlam Balığı” tarifini, ana yemek olarak servis edebileceğiniz diğer Frankie tarifleriyle birlikte sevdiklerinize ikram edebilirsiniz.

KAÇ KİŞİLİK

1 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

30 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

30 dakikaTütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi İçin Malzemeler

 • 90 gram tütsülenmiş barlam balığı
 • 500 gram ızgara patlıcan
 • 5 adet sarımsak
 • 15 ml. limon suyu
 • 130 ml. krema
 • 5 gram toz şeker
 • 5 gram tuz
 • 5 gram karabiber
 • Servisi için

 • 40 gram renkli dolmalık biber (sarı, kırmızı ve yeşil)
 • 40 gram kırmızı soğan
 • 10 gram sarımsak
 • 35 ml. beyaz şarap sirkesi ( ya da elma sirkesi)
 • 10 gram maydanoz
 • 3 gram mercanköşk
 • 5 adet kokteyl domates
 • 20 ml. zeytinyağı
 • Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifinin Püf Noktası

  Farklı teknik ve kimyasal ürünlerin yardımıyla hazırlanan köpük yapımında patlıcan tadını daha iyi alabilmek için ızgara patlıcan kullanın.

  Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Patlıcan köpüğünü hazırlamak için; ızgarada pişirilmiş patlıcan, doğranmış sarımsak, limon suyu, krema, toz şeker, tuz ve karabiberi bir blenderda karıştırın.

  2. Elekten geçirdiğiniz köpük karışımını koyu bir kıvam alıp toparlanması için kısık ateşte çektirin. Oda ısısında ılındıktan sonra soğuması için buzdolabına kaldırın.

  3. Çekirdeklerini çıkarıp temizlediğiniz renkli dolmalık biberleri, kokteyl domateslerle birlikte küçük küpler halinde kesin. Sarımsak, kırmızı soğan, maydanoz ve mercanköşkü incecik kıyın.

  4. Doğranmış tüm sebze ve yeşillikleri zeytinyağı ve beyaz şarap sirkesiyle karıştırıp bir sos hazırlayın.

  5. Patlıcan köpüğüne bir krema torbasıyla şekil verip servis tabağına alın. Tütsülenmiş fileto barlam balığını kenar kısımlarına yerleştirin. Hazırladığınız sos eşliğinde bekletmeden servis edin.

  Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifinin Servis Önerisi

  Arzuya göre barlam balığı dışında kalan beyaz etli farklı balıkların filetolarını kullanarak da tarifi hazırlayabilirsiniz.  Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi

  Ayrılmadan önce Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi istediğinde yeme, Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi

  “Yeterince Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi ister. Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Tütsülenmiş Barlam Balığı Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?