Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Minekop Ceviche Tarifi

Minekop Ceviche Tarifi

Peru mutfağı denildiğinde akla gelen ilk tatlardan olan ceviche, (‘seviçe’ diye okunur) balık ve ahtapot gibi çeşitli deniz ürünlerinin asitte bekletilerek pişirilme tekniğine genel olarak verilen ad. Ucuz ve bol olan deniz ürünleri, popüler olarak zahmetsiz bir pişirme tekniği olan bu yöntemle hazırlanıyor.
Yemek.com restoran özel çekiminde lezzetli bir atıştırmalık/meze tarifi olabilecek ceviche dışında kalan şefinden püf noktalarını öğrendiğimiz diğer Frankie tariflerini de kendi mutfağınızda da hazırlamayı deneyebilirsiniz.

KAÇ KİŞİLİK

1 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

20 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaMinekop Ceviche Tarifi İçin Malzemeler

 • 100 gram fileto minekop balığı (küp kesilmiş)
 • 25 gram kırmızı soğan
 • 2 adet taze sıkılmış lime suyu (yeşil limon)
 • 1 adet küçük boy chili biberi
 • 10 yaprak taze kişniş
 • 1 çay bardağı zeytinyağı
 • Servisi için

 • 60 gram karpuz
 • 1 gram rendelenmiş limon kabuğu
 • 1 adet küçük boy salatalık
 • 1/2 adet avokado
 • 50 gram karışık akdeniz yeşilliği
 • 1 tatlı kaşığı çekirdeksiz siyah zeytin
 • 1 tatlı kaşığı haşlanmış mısır
 • Minekop Ceviche Tarifinin Püf Noktası

  Fileto balıkları olabildiğince ince ya da küçük küpler halinde kesmeye özen gösterin.Salatalığın çekirdekli kısımlarını kullanmayın. Olgun avokado kullanmayı tercih edin.

  Minekop Ceviche Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Küp şeklinde kesilmiş fileto minekop balığını derin bir karıştırma kabına alın.

  2. Kabuğunu soyduğunuz kırmızı soğanı ince ince piyazlık doğrayın. Ortadan ikiye kesip çekirdekli kısımlarını çıkardığınız chili biberini oldukça küçük parçalar halinde doğrayın.

  3. Taze kişniş yapraklarını incecik kıyın. Zeytinyağı ilavesiyle birlikte tüm malzemeyi bir araya getirin. Balık küplerini marine karışımında 3-4 dakika bekletip yağ ve limon asidiyle pişmesini sağlayın.

  4. Geniş bir karpuz dilimine dikdörtgen şeklini verip çekirdeklerini çıkardıktan sonra servis tabağına alın.

  5. Salatanın kabuk kısımlarını jülyen şeklinde kestikten sonra karpuz dilimi üzerine alın. İrice rendelenmiş ya da sarı kısmı dikkatli bir şekilde kesilmiş limon kabuklarını ekleyin. Ortadan ikiye kesip çekirdeğini çıkardığınız olgun avokadoyu ince ince dilimleyin.

  6. Marine edilen balık küplerini soğanlarla birlikte karpuzun üzerine alın.

  7. Akdeniz yeşilliklerini çekirdeksiz siyah zeytin ve haşlanmış mısırla harmanladıktan sonra servis tabağına alın. Sosuyla birlikte bekletmeden servis edin.  Minekop Ceviche Tarifi

  Ayrılmadan önce Minekop Ceviche Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Minekop Ceviche Tarifi Minekop Ceviche Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Minekop Ceviche Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Minekop Ceviche Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Minekop Ceviche Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Minekop Ceviche Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Minekop Ceviche Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Minekop Ceviche Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Minekop Ceviche Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Minekop Ceviche Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Minekop Ceviche Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Minekop Ceviche Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Minekop Ceviche Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Minekop Ceviche Tarifi istediğinde yeme, Minekop Ceviche Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Minekop Ceviche Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Minekop Ceviche Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Minekop Ceviche Tarifi Minekop Ceviche Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Minekop Ceviche Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Minekop Ceviche Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Minekop Ceviche Tarifi

  “Yeterince Minekop Ceviche Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Minekop Ceviche Tarifi Minekop Ceviche Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Minekop Ceviche Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Minekop Ceviche Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Minekop Ceviche Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Minekop Ceviche Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Minekop Ceviche Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Minekop Ceviche Tarifi Minekop Ceviche Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Minekop Ceviche Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Minekop Ceviche Tarifi ister. Minekop Ceviche Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Minekop Ceviche Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Minekop Ceviche Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?

  Bir Tabak Daha?
  Pratik Yemek Tarifleri

  Çabuk Yemek Tarifleri

  Rastgele Tarifler