Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi

Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi

Fıstık ezmesinin tadına doyum olmaz. İtiraf edelim, birçoğumuz filmlerdeki gibi koca bir kavanozu elimize alıp kaşık kaşık yemeye özenmişizdir. Tamam, günde bir avuç fıstık tüketebiliriz ama kavanozun dibini de görmeyelim bir oturuşta.
Neyse ki katkısız, şeker ilavesiz versiyonları yaygınlaşmaya başladı da, içimiz bir parça rahatladı. Biz de bu katkısız fıstık ezmesini balla tatlandırıp içine minik minik parçaladığımız pretzelleri ekleyip harika bir atıştırmalık hazırladık. Yine yemelere doyamadık!

KAÇ KİŞİLİK

25 adet

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakika



Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi İçin Malzemeler

 • 1 su bardağı şekersiz fıstık ezmesi
 • 3 yemek kaşığı bal
 • 1 su bardağı pretzel
 • Fıstık Ezmeli Toplar Tarifinin Püf Noktası

  Fıstık ezmesinin yoğunluğu fıstığın cinsine ve içerisinde bulunan yağ ilavesine bağlı olarak değişeceğinden, ekleyeceğiniz pretzellerin miktarını arttırıp azaltmanız gerekebilir.

  Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Fıstık ezmesi ve balı derin bir kaseye alarak güzelce karıştırın.

  2. Pretzelleri tamamen un haline getirmeden, hafif parçalı kalacak şekilde parçalayın.

  3. Parçaladığınız pretzelleri fıstık ezmesi-bal karışımına ekleyip karıştırın.

  4. Hazırladığınız karışımdan cevizden daha küçük parçalar kopararak ellerinizin arasında yuvarlayıp top şekli verin.

  5. Servis aşaması için yayvan bir kaba kakao dökerek hazırladığınız topları kakaoya bulayın.

  6. Buzdolabında 30 dakika bekletip afiyetle tüketin.

  Fıstık Ezmeli Toplar Tarifinin Servis Önerisi

  Toplarınızı kakaoya bulayarak servis edebilirsiniz.



  Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi

  Ayrılmadan önce Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Fıstık Ezmeli Toplar Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Fıstık Ezmeli Toplar Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi istediğinde yeme, Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi

  “Yeterince Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi ister. Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Fıstık Ezmeli Toplar Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?

  Bir Tabak Daha?




  Pratik Yemek Tarifleri

  Çabuk Yemek Tarifleri

  Rastgele Tarifler