Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Fırında Poğaça Köfte Tarifi

Fırında Poğaça Köfte Tarifi

Köfteyi hiç böyle görmemiştiniz! Öyle havalı ve öyle lezzetli ki! Hemen hazırlanıyor ve fırına veriliyor. Üstelik poğaçaya benzer şekliyle de köfte sofralara mizah katıyor!
İçine dilediğiniz sebzeyi koyabileceğiniz gibi, sadece patates püresi ile doldurup bile farklılık yaratabilirsiniz. Biz haşlanmış patates, havuç ve kaşar peyniriyle hazırladık, lezzetine doyamadık. Videolu tarifimizi aşağıya bırakıyoruz, tadını çıkarmanız dileğiyle, afiyet olsun!

KAÇ KİŞİLİK

6 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

10 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

20 dakikaFırında Poğaça Köfte Tarifi İçin Malzemeler

 • 500 gram dana kıyma
 • 1 adet rendelenmiş soğan
 • 2 dilim bayat ekmek kırıntısı
 • 1 çay kaşığı kimyon
 • 1 çay kaşığı yenibahar
 • 1 çay kaşığı karbonat
 • 1 tatlı kaşığı tuz
 • 1/2 çay bardağı su
 • 1 adet haşlanmış patates (rendelenmiş)
 • 1 adet haşlanmış havuç (rendelenmiş)
 • 100 gram rendelenmiş kaşar peyniri
 • Fırında Poğaça Köfte Tarifinin Pişirme Önerisi

  Fırınların marka ve özellikleri farklılık gösterdiğinden pişirirken kontrol etmeniz önemli. İyice piştiğinden veya yanmadığından emin olunuz.

  Fırında Poğaça Köfte Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Bir kaseye kıyma, rendelenmiş soğan, bayat ekmek kırıntısı, kimyon, yenibahar, karbonat, tuz ve su ekleyip güzelce yoğurun.

  2. Yoğrulan köfte hamurundan mandalina büyüklüğünde parçalar koparıp tezgaha yapışmaması için iki buzdolabı poşetinin arasına koyup merdane veya kaşık yardımıyla dövüp, düzleştirin.

  3. Arasına haşlayıp rendelemiş olduğunuz patates, havuç ve rendelenmiş kaşar peynirini ekleyip poğaça gibi yarım ay şeklinde kapatın.

  4. Köfteleri buzdolabı poşetinin arasından çıkarıp, pişirme kağıdı serili fırın kabına yerleştirin.

  5. 180 derece ısıtılmış fırında köfteleri yaklaşık 20 dakika pişirin ve sıcak olarak servis edin.  Fırında Poğaça Köfte Tarifi

  Ayrılmadan önce Fırında Poğaça Köfte Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Fırında Poğaça Köfte Tarifi Fırında Poğaça Köfte Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Fırında Poğaça Köfte Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Fırında Poğaça Köfte Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Fırında Poğaça Köfte Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Fırında Poğaça Köfte Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Fırında Poğaça Köfte Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Fırında Poğaça Köfte Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Fırında Poğaça Köfte Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Fırında Poğaça Köfte Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Fırında Poğaça Köfte Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Fırında Poğaça Köfte Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Fırında Poğaça Köfte Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Fırında Poğaça Köfte Tarifi istediğinde yeme, Fırında Poğaça Köfte Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Fırında Poğaça Köfte Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Fırında Poğaça Köfte Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Fırında Poğaça Köfte Tarifi Fırında Poğaça Köfte Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Fırında Poğaça Köfte Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Fırında Poğaça Köfte Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Fırında Poğaça Köfte Tarifi

  “Yeterince Fırında Poğaça Köfte Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Fırında Poğaça Köfte Tarifi Fırında Poğaça Köfte Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Fırında Poğaça Köfte Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Fırında Poğaça Köfte Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Fırında Poğaça Köfte Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Fırında Poğaça Köfte Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Fırında Poğaça Köfte Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Fırında Poğaça Köfte Tarifi Fırında Poğaça Köfte Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Fırında Poğaça Köfte Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Fırında Poğaça Köfte Tarifi ister. Fırında Poğaça Köfte Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Fırında Poğaça Köfte Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Fırında Poğaça Köfte Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?