Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Fırında Kabak Çubukları Tarifi

``Kabak sevmeyen tek bir kişi kalmayana dek`` mottomuzu sonuna kadar savunduğumuz başka bir kabak tarifine daha hoş geldiniz!
Kabakları bir güzel parmak kalınlığında doğruyoruz. Galeta ununa karıştırdığımız karabiber ve parmesan peyniriyle sıradanlığın dışına çıkıyor ve bu lezzeti sadece 2 yemek kaşığı zeytinyağıyla atıyoruz fırına.
Bu çubuklar tam da sosa bandırmalık diyor ve onlar fırında bir güzel lezzetlenirken, biz de kabağın yakın arkadaşı havuçla nefis bir sos hazırlıyoruz. Hala yetmiyor diyorsanız size ilham vermesi için şuraya da bu nefis lezzetin videosunu iliştiriyoruz. Eh daha ne yapalım?

KAÇ KİŞİLİK

2 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

15 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

20 dakikaFırında Kabak Çubukları Tarifi İçin Malzemeler

 • 2 adet kabak
 • 3 adet yumurta
 • 1/2 su bardağı galeta unu
 • 3 yemek kaşığı parmesan
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • Havuçlu Dip Sos İçin

 • 1 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 2 adet arpacık soğan
 • 1,5 adet soğan (rendelenmiş)
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 3 yemek kaşığı zeytinyağı (kıvam için)
 • 1/2 paket krema
 • Fırında Kabak Çubukları Tarifinin Püf Noktası

  Parmesan tuzlu bir peynir çeşidi olduğu için ekstra tuz ilave etmek kabakların gereğinden tuzlu olmasını sağlar.

  Fırında Kabak Çubukları Tarifinin Pişirme Önerisi

  Dilerseniz kabakları fırınlamak yerine kızgın yağda kızartabilirsiniz.

  Fırında Kabak Çubukları Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Fırını 165 dereceye ayarlayın.

  2. Kabakların kabuklarını soyun.

  3. Kabakları ortadan ikiye bölün ve parmak kalınlığında dilimler çıkartın.

  4. Bir kaseye yumurta çırpın. Diğer kaseye de galeta unu, karabiber ve parmesanı koyun ve karıştırın.

  5. Kabakları önce yumurtaya daha sonra da galeta ununa batırın ve 15-20 dakika fırınlayın.

   Havuçlu Sosun Hazırlanışı

  1. Isınmış tavada zeytinyağını kızdırın ve arpacık soğanları soteleyin.

  2. Sotelenen arpacık soğanlara rendelenmiş havuçları ilave edin ve kavurmaya devam edin.

  3. Hafif soğuyan karışımı blender yardımıyla sos kıvamına getirin. Bu aşamada önce zeytinyağını daha sonra da kremayı ilave edin.

  4. Fırından çıkan kabakları sosunuza bandıra bandıra afiyetle yiyin!

  Fırında Kabak Çubukları Tarifinin Servis Önerisi

  Biz havuçlu sosu pek yakıştırdık ama siz isterseniz diğer dip soslarla da deneyebilirsiniz.  Fırında Kabak Çubukları Tarifi

  Ayrılmadan önce Fırında Kabak Çubukları Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Fırında Kabak Çubukları Tarifi Fırında Kabak Çubukları Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Fırında Kabak Çubukları Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Fırında Kabak Çubukları Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Fırında Kabak Çubukları Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Fırında Kabak Çubukları Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Fırında Kabak Çubukları Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Fırında Kabak Çubukları Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Fırında Kabak Çubukları Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Fırında Kabak Çubukları Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Fırında Kabak Çubukları Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Fırında Kabak Çubukları Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Fırında Kabak Çubukları Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Fırında Kabak Çubukları Tarifi istediğinde yeme, Fırında Kabak Çubukları Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Fırında Kabak Çubukları Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Fırında Kabak Çubukları Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Fırında Kabak Çubukları Tarifi Fırında Kabak Çubukları Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Fırında Kabak Çubukları Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Fırında Kabak Çubukları Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Fırında Kabak Çubukları Tarifi

  “Yeterince Fırında Kabak Çubukları Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Fırında Kabak Çubukları Tarifi Fırında Kabak Çubukları Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Fırında Kabak Çubukları Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Fırında Kabak Çubukları Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Fırında Kabak Çubukları Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Fırında Kabak Çubukları Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Fırında Kabak Çubukları Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Fırında Kabak Çubukları Tarifi Fırında Kabak Çubukları Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Fırında Kabak Çubukları Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Fırında Kabak Çubukları Tarifi ister. Fırında Kabak Çubukları Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Fırında Kabak Çubukları Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Fırında Kabak Çubukları Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?