Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi

Ev yapımı makarna yapmak korkutmasın sizi. Hamurunu hazırladıktan sonra buzdolabında kısa bir süre bekletiyor ve sonra da neredeyse artık her yerde bulabileceğiniz portatif kesme makinesi ile kaynar suya atmadan önceki son haline getiriyorsunuz.
Gerçekten kolay ve gerçekten terapi gibi.
Bu tarifimizde önce fettucini Alfredo videomuzu izletmek isteriz size. Ardından da doğrudan mutfağa almak isteriz.
Çünkü yemek yapmayı seven insan, insanı da güzel sever.

KAÇ KİŞİLİK

2 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

45 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaEv Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi İçin Malzemeler

 • Beurre Blanc sos için

 • 100 gram krema
 • 100 gram tereyağı
 • 1 yemek kaşığı taze kıyılmış baharatlar
 • Fettucini için

 • 200 gram un
 • 2 adet yumurta
 • 10 gram tuz
 • Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifinin Püf Noktası

  Hazırladığınız sosu, kıvamının bozulmaması için kısık ateşte ve sürekli karıştırarak hazırlamaya dikkat edin.Taze makarna olduğu için haşlama süresini kısa tutun.

  Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Un, yumurta, tuz ve suyu karıştırarak makarna hamurunu yapıyoruz.

  2. Hamurumuzu dolapta 30 dakika kadar dinlenmeye bırakıyoruz.

  3. Dinlenmiş hamuru makina yardımıyla orta kalınlığa kadar açıyoruz ve şerit şeklinde kesiyoruz.

  4. Ayrı bir sos tenceresinde kremayı ve tereyağını yavaşça karıştırarak birleştiriyoruz.

  5. Sos katılaşmaya başladığında ocaktan çekiyoruz ve kaynayan suya fettucinilerimizi bırakıyoruz.

  6. Bıraktıktan 3 dakika sonra suyunu süzüp hazırlamış olduğumuz sosun içine aktarıyoruz.

  7. Son olarak tabağa alıp taze baharatları üzerine serpiyoruz.  Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi

  Ayrılmadan önce Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi istediğinde yeme, Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi

  “Yeterince Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi ister. Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Ev Yapımı Fettucini Alfredo Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?