Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Domates Soslu Spaghetti Tarifi

Küp küp doğranmış kereviz ve sarımsak aromalı, zeytinyağlı, kıvamlı bir domates sos... Kısa sürede haşlanan spaghetti makarna, cherry domatesler ve püre domates sosu eşliğinde sotelenip servis ediliyor. Fesleğen yaprakları ve rendelenmiş peynir eşliğinde servis ediliyor domates soslu spaghetti tarifi. Üstelik bu makarnalar İtalyan şefler tarafından taze taze hazırlanıyor.
Yemek.com özel çekiminde şefinden not aldığımız domates soslu spaghetti tarifini, ana yemek olarak servis edebileceğiniz gibi diğer Vogue Restaurant tarifleriyle birlikte sevdiklerinize sunabilirsiniz.
Makarna sosları hakkında daha detaylı bilgi almak, püf noktaları öğrenmek ve farklı sos tariflerine ulaşmak içinse sizi hemen makarnaya sınıf atlattığımız enfes yazımıza doğru alabiliriz.

KAÇ KİŞİLİK

4 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

15 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

30 dakikaDomates Soslu Spaghetti Tarifi İçin Malzemeler

 • 400 gram spaghetti
 • 300 gram domates
 • 70 gram cherry domates
 • 50 gram kereviz
 • 1 adet taze chili biberi
 • 2 diş sarımsak
 • 3 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 4 adet fesleğen yaprağı
 • 1/2 çay kaşığı tuz
 • 1/2 çay kaşığı karabiber
 • Servisi için

 • 50 gram pecorino peyniri
 • Domates Soslu Spaghetti Tarifinin Püf Noktası

  Taze spaghetti makarna kullanıyorsanız haşlama süresini daha kısa tutabilirsiniz. Domates sosu, kısık ateşte ve uzun sürede hazırlamaya özen gösterin.

  Domates Soslu Spaghetti Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Domates sosu hazırlamak için; derin bir tencereye aldığınız zeytinyağını kızdırın. Küçük küpler halinde doğradığınız sarımsak ve kerevizi ekleyip kavurun.

  2. Domates küplerini ekleyip karıştırın. Fesleğen yaprakları ve chili biberi küpleriyle tatlandırdıktan sonra kısık ateşte 30 dakika kadar pişirin.

  3. Spaghetti makarnayı 10-12 dakika kadar haşlayıp haşlama suyunu süzün. Hazırladığınız domates sosu blender yardımıyla koyu bir sos kıvamına getirin.

  4. Haşlanmış spaghetti makarnayı geniş tabanlı bir tavaya alın. Cherry domatesler, zeytinyağı ve domates sosla birleştirip servis tabağına alın. Üzerine Pecorino peyniri rendeledikten sonra bekletmeden servis edin.  Domates Soslu Spaghetti Tarifi

  Ayrılmadan önce Domates Soslu Spaghetti Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Domates Soslu Spaghetti Tarifi Domates Soslu Spaghetti Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Domates Soslu Spaghetti Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Domates Soslu Spaghetti Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Domates Soslu Spaghetti Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Domates Soslu Spaghetti Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Domates Soslu Spaghetti Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Domates Soslu Spaghetti Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Domates Soslu Spaghetti Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Domates Soslu Spaghetti Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Domates Soslu Spaghetti Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Domates Soslu Spaghetti Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Domates Soslu Spaghetti Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Domates Soslu Spaghetti Tarifi istediğinde yeme, Domates Soslu Spaghetti Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Domates Soslu Spaghetti Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Domates Soslu Spaghetti Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Domates Soslu Spaghetti Tarifi Domates Soslu Spaghetti Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Domates Soslu Spaghetti Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Domates Soslu Spaghetti Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Domates Soslu Spaghetti Tarifi

  “Yeterince Domates Soslu Spaghetti Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Domates Soslu Spaghetti Tarifi Domates Soslu Spaghetti Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Domates Soslu Spaghetti Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Domates Soslu Spaghetti Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Domates Soslu Spaghetti Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Domates Soslu Spaghetti Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Domates Soslu Spaghetti Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Domates Soslu Spaghetti Tarifi Domates Soslu Spaghetti Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Domates Soslu Spaghetti Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Domates Soslu Spaghetti Tarifi ister. Domates Soslu Spaghetti Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Domates Soslu Spaghetti Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Domates Soslu Spaghetti Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?