Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Domates Soslu Spagetti Tarifi

Makarnayı sevmeyen var mı? Bence makarna modu diye birşey var. Ben haftanın en az iki günü makarna modundayım. Olsa da yesek derken şipşak sofraya konabilen muhteşem bir şölene dönüşüyor öğünümüz... Ayrıca bence herkesin favori makarna çeşidi ve sosu da vardır. Ben spagetti ve domatesli tercih ediyorum. Peynirli, kıymalı, deniz ürünleriyle ve farklı soslarla değişik lezzetler elde edebiliyoruz. Bu tarifle en klasik ve lezzetli domates soslu spagettinin en güzel halini tadacaksınız. Şimdiden ellerinize sağlık.

KAÇ KİŞİLİK

5 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

15 dakikaDomates Soslu Spagetti Tarifi İçin Malzemeler

 • 1 paket spagetti
 • 1 su bardağı domates sos
 • 1 yemek kaşığı domates salçası
 • 1 tatlı kaşığı biber salçası
 • 4 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 1 yemek kaşığı elma sirkesi
 • 2 diş sarımsak
 • 1 silme tatlı kaşığı toz şeker
 • 1 tatlı kaşığı kuru fesleğen
 • 1 çay kaşığı kimyon
 • 1 çay kaşığı çekilmiş tane karabiber
 • 1 çay kaşığı tuz
 • Domates Soslu Spagetti Tarifinin Püf Noktası

  Sosa makarnanın haşlama suyu eklenirse daha leziz olur.

  Domates Soslu Spagetti Tarifinin Pişirme Önerisi

  Yazın kavanozlara yapılan domates sosu yoksa; 1 kaşık domates salçası daha ekleyerek de hazırlanabilir.

  Domates Soslu Spagetti Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Makarna paket üzerindeki pişirme önerisine uygun olarak al-dente kıvamda haşlanır.

  2. Geniş bir tavada tüm sos malzemeleri gerektikçe makarna suyu eklenerek pişirilir.

  3. Makarna süzülerek sosa ilave edilip karıştırılır. Sıcak olarak servis edilir. Afiyetler olsun!

  Domates Soslu Spagetti Tarifinin Servis Önerisi

  Sıcak servis edilir.  Domates Soslu Spagetti Tarifi

  Ayrılmadan önce Domates Soslu Spagetti Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Domates Soslu Spagetti Tarifi Domates Soslu Spagetti Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Domates Soslu Spagetti Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Domates Soslu Spagetti Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Domates Soslu Spagetti Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Domates Soslu Spagetti Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Domates Soslu Spagetti Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Domates Soslu Spagetti Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Domates Soslu Spagetti Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Domates Soslu Spagetti Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Domates Soslu Spagetti Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Domates Soslu Spagetti Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Domates Soslu Spagetti Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Domates Soslu Spagetti Tarifi istediğinde yeme, Domates Soslu Spagetti Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Domates Soslu Spagetti Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Domates Soslu Spagetti Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Domates Soslu Spagetti Tarifi Domates Soslu Spagetti Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Domates Soslu Spagetti Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Domates Soslu Spagetti Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Domates Soslu Spagetti Tarifi

  “Yeterince Domates Soslu Spagetti Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Domates Soslu Spagetti Tarifi Domates Soslu Spagetti Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Domates Soslu Spagetti Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Domates Soslu Spagetti Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Domates Soslu Spagetti Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Domates Soslu Spagetti Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Domates Soslu Spagetti Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Domates Soslu Spagetti Tarifi Domates Soslu Spagetti Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Domates Soslu Spagetti Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Domates Soslu Spagetti Tarifi ister. Domates Soslu Spagetti Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Domates Soslu Spagetti Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Domates Soslu Spagetti Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?