Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Detoks Suyu Tarifi

Detoks Suyu Tarifi

İçinde salatalık ve limon sayesinde vücudunuzu arındırıyor. Nane sayesinde ferahlık veriyor, zencefil sayesinde daha dirençli, sağlıklı olmanıza yardımcı oluyor. En gizli malzemesi olan karbonat ise tokluk hissi veriyor, suyun alkali değerini yükseltiyor. Kısacası bir bardak sudan çok daha fazlası bu tarif.
Tüm bunlar bir araya geldiğinde ise göbeğinizi eritip, daha hızlı kilo kaybetmenize yardımcı olan bir karışım oluşuyor. Vücudunuz toksinlerden arınıyor. Antioksidan içeren bu su cildinizin de güzelleşmesine yardımcı oluyor. Kendinizi daha sağlıklı, daha hafif hissetmek isterseniz eliniz ondan başkasına gitmesin. Karşınızda: Detoks suyu tarifimiz!

KAÇ KİŞİLİK

1 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaDetoks Suyu Tarifi İçin Malzemeler

 • 1 adet orta boy salatalık
 • 1/3 demet nane
 • 1 küçük parça zencefil
 • 1/2 adet limon
 • 1/2 adet lime (yeşil limon) (arzuya göre)
 • 1 çay kaşığı karbonat
 • 1 litre su
 • Detoks Suyu Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Suyun içerisine karbonatı ilave edin ve güzelce karıştırın.

  2. Limonu, lime, salatalık ve naneyi güzelce yıkayın. Naneleri yapraklarına ayırın. Zencefili de küçük küçük doğrayın.

  3. Tüm malzemeleri suyun içerisine aktarın ve güzelce karıştırın. Dilerseniz 15 dakika beklettikten sonra tüm malzemeleri içerisinden çıkarıp tüketebilirsiniz. Ya da bekletmeden de tüketebilirsiniz. Afiyetler olsun.

  Detoks Suyu Tarifinin Servis Önerisi

  İçerisine maydanoz, yeşil elma da ilave edebilirsiniz. Sürahinin ya da cam bir şişenin içerisinde suyunuzu hazırlayabilirsiniz.  Detoks Suyu Tarifi

  Ayrılmadan önce Detoks Suyu Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Detoks Suyu Tarifi Detoks Suyu Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Detoks Suyu Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Detoks Suyu Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Detoks Suyu Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Detoks Suyu Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Detoks Suyu Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Detoks Suyu Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Detoks Suyu Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Detoks Suyu Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Detoks Suyu Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Detoks Suyu Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Detoks Suyu Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Detoks Suyu Tarifi istediğinde yeme, Detoks Suyu Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Detoks Suyu Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Detoks Suyu Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Detoks Suyu Tarifi Detoks Suyu Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Detoks Suyu Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Detoks Suyu Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Detoks Suyu Tarifi

  “Yeterince Detoks Suyu Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Detoks Suyu Tarifi Detoks Suyu Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Detoks Suyu Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Detoks Suyu Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Detoks Suyu Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Detoks Suyu Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Detoks Suyu Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Detoks Suyu Tarifi Detoks Suyu Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Detoks Suyu Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Detoks Suyu Tarifi ister. Detoks Suyu Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Detoks Suyu Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Detoks Suyu Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?

  Bir Tabak Daha?
  Pratik Yemek Tarifleri

  Çabuk Yemek Tarifleri

  Rastgele Tarifler